Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kedvenc film?

Kedvenc film?

Figyelt kérdés
2016. jún. 28. 14:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Hullámok hercege, A jövő kezdete, Shaft,
2016. jún. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
52%
A király beszéde (The King's speech)
2016. jún. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Csillagainkban a hiba,Szerelmünk lapjai,Szerelem és más drogok,(meg az összes Jake Gyllenhaal film),Paper Towns, A hővérem húga,(Titanik nem annyira kedvenc de bármikor megnézem)Aztan meg egy csomó..lehetetlen leírni az összeset a fele eszembe sem jut.😀 A horror filmeket meg mindig megnézem hátha beijedek tőlük..mint most a Démonok között 2-öt de hát semmi ilyesztő😂😂
2016. júl. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Érdekes mert én nem vagyok egy ilyen típus de mégis csak szuperhősökről szól és amikor megláttam hogy 16os meglepődtem én azt hittem 12es most nem azért mert nem ütöm meg a korhatárt (19/L) vagyok egy szerény félénk csaj de beleakartam nézni pont az eljénél kapcsoltam le mert hye filmnek látszott de kiváncsi voltam a végére és megnéztem neten és hiába álmodtam jokerről rosszat,Harley queen nekem nagyon szimpi lett

És nos ez a film:Suicide Squad-Öngyilkos osztag


Kicsit se bánom hogy megnéztem

2019. dec. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!