Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz, ha diplomaosztón kilátszó...

Gáz, ha diplomaosztón kilátszódik a ruhából a lapockámon levő tetoválás?

Figyelt kérdés
Nálunk nincs talár, civil ruhában leszünk. Van egy nagyon szép ruhám és szeretném felvenni azt de a tetoválás miatt kissé elbizonytalanodtam, viszont nem nagyon szeretnék új ruhát sem venni ha nem muszáj.
2016. ápr. 6. 00:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy diplomaosztón mindenki telibe fogja szarni a tetkódad, nyugi. :)
2016. ápr. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
En igyekeznek olyat felvenni, ami takarja.
2016. ápr. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen csak ugye már akkor megvolt a ruhám, mikor tetoválásom még nem volt. Nagyon szép, elegáns maxiruha, pont ideális lenne az alkalomra. Újat venni nem azért nem szeretnék annyira, mert úgyis hasonlót vennék csak más hátrésszel. 2 hasonló ruhára meg a hétköznapokra nem lenne nagy szükségem. Teljesen bizonytalan vagyok :(
2016. ápr. 6. 00:17
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vedd fel.
2016. ápr. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem tudsz egy blézert vagy bolerót felvenni?

Amúgy ha nincs talár akkor gondolom nem akkora gond, ha látszik a tetkód, mert csak annyi a dress code hogy légy alkalmi. Meg semit se tudnak tenni, ha látszik a tetkó, nincs következménye, max. páran ítélkezően néznek, akiknek alapból nem tetszik a tetoválás, de ennyi.

2016. ápr. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

De sok bajod van, meg amúgy is kit érdekel? Te vetted a ruhát is, te csináltattad a tetkót is. A magánügyed az egész, hogy mit veszel fel. Amúgy meg, igen, gáz. Bár azt elárulom, hogy láttam már ennél gázabb dolgokat is diplomaosztón, de ettől függetlenül nem mutat jól, valahogy nem illik az alkalomhoz a tetkót mutogatni.


De túl fogod élni nyugi, én a helyedben inkább azon izélnék, hogy milyen munkád lesz a diplomával.

2016. ápr. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem. A tetoválás ilyen, én nem értem, hogy miért nem lehet erre gondolni. Mi lesz majd az esküvődön vagy a családi fotókon? Azért fizettél a szép tetoválásodért ennyit, hogy utána minden esemény előtt azon izgulj, vajon odaillő-e? A tetoválás most már a tested része, abszolút nem gáz, nem rondít el semmilyen ruhát és semmilyen eseményt. Vedd fel nyugodtan.
2016. ápr. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyébként felesleges ez a kérdés, mert van, aki szerint gáz, van, aki szerint meg nem gáz. A közönség soraiban is ez lesz majd. De annak örülj, hogy te csak egy leszel a sok közül, látnak egy percig, tapsolnak, a családodnak, ismerőseidnek, akiknek fontos vagy, azoknak maradandó élmény lesz, a többiek meg a saját diplomásaikra fognak figyelni, téged csak egy percig látnak, amíg átveszed a diplomádat. 10 perc múlva már senki nem fog rád emlékezni, max. úgy, hogy "volt ott egy tetkós lány is..."
2016. ápr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Büszke vagyok a tetoválásomra, és általánosságban nem is szeretném takargatni. Szakmámban nem néznék jó szemmel, de egy rövidujjúban nem is látszik szóval ez nem gond.

Viszont úgy döntöttem, diplomaosztón is büszkén felvállalom majd, nem érdekel mások véleménye! :)

2016. ápr. 6. 21:08
 10/12 anonim válasza:
Én meg direkt olyan ruhát választanék, amiben látszik a tetoválásom. Igaza van az egyik előttem hozzászólónak, hogy a tetkód már a tested részévé vált, hozzád tartozik. Légy rá büszke, mert különben tényleg egy idő után azon izgulsz majd, hogy mi van, ha kilátszik. Milyen szakon diplomáztál?
2016. ápr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!