Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nadrág viselőjét nem zavarja...

A nadrág viselőjét nem zavarja a kőművesdekoltázs vagy szinte észre sem veszi?

Figyelt kérdés

Voltam vidéken és a közért előtt láttam egy tinikből álló osztályt. Páran korláton üldögéltek és ekkor vettem észre véletlenül, hogy az egyik srácnak annyira lecsúszott a gatyája, hogy a fél popója kilátszott, de tényleg! Eléggé zavarba jöttem. Csodálkoztam, hogy őt nem zavarta, még a mellette ülő társait sem. Simán feltűnhetett volna neki, mivel egy kicsit fújt a szél és így érezhette volna.

Korábban is láttam olyanokat, akiknek egy kicsit lecsúszott a gatyájuk és lehetett látni egy kicsit a feneküket. A lányoknál is előfordul, azzal a különbséggel, hogy nekik a tangájuk látszik ki.


Én is nadrágot hordok és sosem csúszik le, plusz mindig hosszú pólót hordok, ami segít az eltakarásban.



2016. ápr. 4. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Na de kérem, direkt csinálják.
2016. ápr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a legszebb, amikor még övvel is lecsúszik a gatyájuk. Az ilyen díszmajmoktól hányingerem van.
2016. ápr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Direkt csinálják! Én sok ilyet láttam már, mindenféle színes alsónadrágokkal,anélkül, de a csúcs egy fehér tangás volt!
2016. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as: Tényleg? :D Én meg lila tangásat láttam a múltkor
2016. ápr. 4. 21:21
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de velem is előfordul az ilyen. Engem zavar, de nem tudok ellene mit tenni. Nem találok a boltban olyan nadrágot, aminek magasan van a dereka és jó is lenne rám, mindegyik csípőnadrág, ami eleve alacsonyan van. Azokban pedig lehetetlenség leülni úgy, hogy le látszódjon ki a feneked. Én is hosszú pólóval szoktam takargatni, de van amikor reggel elfelejtek erre figyelni és rövidebb pólót veszek fel, ami csak az öv vonaláig ér, na onnantól kezdve egész nap vagy nem ülök le, vagy végig a hátam mögött van a karom és próbálom takargatni magam - amitől persze csak még feltűnőbb lesz a dolog. :(
2016. ápr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!