Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Először is létezik ilyen, ha...

Először is létezik ilyen, ha nem regisztrálnál egy ilyen oldalra, Szeretnél egy ilyen oldalt, Írnál kort is kérlek?

Figyelt kérdés

Kifejezetten olyan oldalt ahol csak félénk emberek vannak én nem találtam. Olyasmire gondolok hogy valami módon a magányos félénk emberek akik izgulósak nyissanak egymás felé próbálják egymást támogatni.

Vagy esetleg nagydarab emberek mint én plusz magányosak is nyithatnának.

20f


2016. márc. 17. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Társkeresőn csak ilyenek vannak szinte...
2016. márc. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Őszintén? Én félénk és visszahúzódó ember vagyok, de nagyon nem örülnék egy ilyen oldalnak. Igen, ilyen jellemvonásokkal felruházva rohadt nehéz boldogulni a nagybetűs életben, viszont csakis ezáltal fejlődhet a személyiségem. Az internetes világban sokkal könnyebb "létezni", de az azért csak nem az igazi. :)
2016. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Őszintén?


Szociális fóbiám van, nem csak én találtam ki, járok terápiára.

Nekem nem tetszene az ilyen. Ismerek pár hasonló embert, az a baj, hogy ilyenkor vannak, akik "elterpeszkednek" a félénkségben, és semmi motiváció nincs bennük, hogy fejlődjenek.


Neten meg pont a legkönnyebb nyitni meg beszélgetni.

2016. márc. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és van benne igazság amit írtak,de én ezt az első lépésnek szántam ami a való életbe vezet.

Gondoltam először neten alakuljon ki valamiféle kapcsolat és ha el jön az idő kicsit bátrabban kilépni a világ felé.

2016. márc. 18. 05:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!