Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elkeserít a szakmám semmibevét...

Elkeserít a szakmám semmibevétele. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Óvodapedagógus leszek egy pár hónapon belül. A kormányon kívül ugye a társadalom valamennyire megbecsüli őket? Vagy már ők sem?


Mindig max csak azt mondják, hogy aranyos, meg cuki, fogalmuk sincs mennyi munka áll egy óvodai csoport mögött. Pár éve már nem is akarták egyetemi képzésnek, hanem csak sima OKJ-nak minősíteni.


Tovább fogok tanulni mesterképzésen, de nagyon elgondolkodtam, hogy leteszek egy alapképzést ami nehezebb, magam miatt, hogy ne azt kapjam vissza, hogy "aranyos".



2016. febr. 28. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyit tudsz tenni, hogy más szakmát keresel, mint mindenki más aki nincsen megbecsülve. Aztán ha már nem lesz ember (és lassan tényleg ott tartunk) akkor talán visszatérhetünk arra a szakmára amit valóban szeretünk csinálni.

Én pl ápolónő vagyok. A munkaidőm 95%-ban rohangálok, gyakran pisilni sincs időm kimenni, nemhogy enni, mégis a legtöbb ember azt hiszi egész nap a fenekemet vakarom és úgy néznek rám, mint a véres rongyra ha ki merek rohanni az automatához egy kávéért.

2016. febr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Mit tudok tenni?"

Tudni valóságot.

2016. febr. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!