Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit reagálnátok erre? Annyira...

Mit reagálnátok erre? Annyira hülyén érzem magam.

Figyelt kérdés
Bejelöltem fb-on egy olyan embert, akivel a mindennapok során elég sokat beszélünk, de 2 napja nem jelöl vissza, pedig biztos vagyok benne hogy volt fent. Ha legközelebb találkozunk és szóba hozza, valamint ki is nevet miatta mit mondjak neki? Vmi ütős válasz kellene. Annyira hülyén érzem magam, főleg hogy ellenkező nemű. Ja és nem vagyunk gyerekek, mielőtt bárki azzal jönne...
2016. febr. 5. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Én semmit nem mondanék, és semmit nem kértdeznék. Nem mindenki szereti ha nemcsak a rokonai jelölik be, és nem szereti a nyílvánosság előtt élni az életét. Talán el kéne fogadnod beszólogatás helyett.Ha meg mond valamit, akkor tisztelettel elfogadnám.
2016. febr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak teljesen igaza van. Várnék pár napot, és visszavonnám a jelölést.
2016. febr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt ne reagáld ennyire túl.Nem éri meg ezen idegeskedni :) Vannak olyan emberek akik utálnak a facebookon lógni,ha fel is mennek csak az üzeneteiket nézik meg.Ugyanez vagyok.Ha be is jelölnek olyan emberek akik különben szimpatikusak van,hogy nem igazolok vissza egyből mert vagy megfeledkezem,vagy nem tulajdonítok nagy jelentőséget ennek.Nem lehet az hogy ő is ez a kaliber?

Ha esetleg találkoztok kérdezd megtőle finoman,hogy mi áll a háttérben.

2016. febr. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ő folyton fent lóg és mindenkit visszajelöl ezért sem értem
2016. febr. 5. 11:31
 5/6 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést tegnap is feltetted...
2016. febr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__75568..


Szóval már 2. napja nem tudsz ebbe belenyugodni, hogy nem jelöl vissza.

Tényleg ennyire nem tudod magad túltenni azon, hogy valaki nem jelöl vissza egy rohadt közösségi oldalon?

Azt sem értem, miért TE érzed magad hülyén, meg hogy miért lényeges hogy ellenkező nemű. Hab a tortán, hogy az is még mindig a rögeszméd, hogy ezért ki fog nevetni.

Ha nem nevet ki, akkor mi lesz? Csak állsz lefagyva őt bámulva? :]

Ez már azért komolyan LOL. :D

2016. febr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!