Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Szerelmes vagyok!

Mit csináljak? Szerelmes vagyok!

Figyelt kérdés
szerelmes vagyok egy osztálytársamba és nem tudom mit csináljak volt hogy nagyon jóba voltunk olyankor tök sokat beszéltünk egymással és nagyon jó volt(szerintem ilyenkor lettem szerelmes) mikor mellette ültem akkor csak így rám nézz megfogja a kezem és mondja:mi ketten együtt...elmosolyodtam és mondja áá dehogy....:( de aztán elültették mellőlem és mostanában alig beszélünk de viszont mindig rám nézz mosolyog meg múltkor is megöleltem egy másik fiút (mivel hogy unokatesóm) és tiszta féltékeny volt mert hogy miért kell egymást ölelgetni meg minden de más lány ölelgeti a fiúkat(csak ők nem az unokatesójukat)és nekik nem szól meg semmi de ha én megölelem akkor egyből izél... nem tudok kiigazodni és a haverjai sem mondanak semmit..

2016. jan. 14. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
A haverjai nem is fognak. Ha akarna valamit, akkor már kezdeményezett volna, avgy fél. Ha úgy komolyabban beszélgettek, akkor kérdezd meg tőle csak úgy mint barát, hogy ő mit néz meg először egy lányon. Megvárod míg elmondja, te pedig mond azt, hogy te szereted ha egy fiú határozott és nem gyáva plussz a többit ami tetszik. Ha ezek után sem hív randira, akkor hagyd. Valószínűleg csak flörtöl és próbálgatja a sármját, de komolyabb aligha lesz belőle.
2016. jan. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztos lehetsz hogy oda van érted!

Találj ki valami ürügyet, és kérd meg hogy kísérjen el a könyvtárba, vidotékába, (:-)olyan már nincs is)vagy ami passzol neked! Biztosan szívesen lesz melletted!

Azon ne csodálkozz hogy nem meri kimondani hogy szerelmes beléd, mert a mai fiúk mind tökkelütöttek! (ezt az egyet mentsd meg) :-)

F/60 kérdezz ha valami nem tiszta

2016. jan. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2016. jan. 14. 16:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!