Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindent a számok irányítanak?

Mindent a számok irányítanak?

Figyelt kérdés
Akinek magas a fizetése az menő, az emberek felnéznek rá és irigykednek, aki pedig egy egyszerű bolti eladó az egy puding?
2016. jan. 11. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Puding, nyami! :3
2016. jan. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amúgy nem!
2016. jan. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Elég szomorú az, ha valaki ezek alapján ítélkezik. De az tény, ha több a pénzed, több a lehetőséged, kényelmesebb életet tudsz élni.
2016. jan. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ÉN 22F vagyok, sokáig nagy álmaim voltak, de a rengeteg hajtás, stressz és akarás végett lebetegedtem.


Ezért maradtam az egyszerű életnél, de sokan lenéznek, hogy lényegében semmi nincs a kezemben, meg egy férfi akkor férfi, ha el tud tartani egy családot, jó fizetése van stb. Egy nő ilyen férfit választ.


Viszont engem már nem érdekelnek az álmok, a nagy ház, a szép kocsik, utazások stb.


Egyszerűen elvagyok, elgitározgatok, játszok stb. Szívesen leélném így az életem és így is fogom.


Csak az ismerettségi köröm épül le, ugyanis nem vagyok hajlandó eltűrni a megvetést, hogy nem vagyok képes hajtani magam, ugyanis nem robot vagyok.


Tény, hogy 1 gyermekes családot sem tudnék jelenleg eltartani, de nem is biztos, hogy az a céljaim között van.


Vannak még hasonló gondolkodású emberek? Nem találom őket.


Mindenkitől a pénzt, a nőket, a hajtást ezerrel hallom. Ilyen diploma, olyan diploma. De egyszerűen engem nem érdekel, sokkal jobban szeretek a hobbiamniak élni és szerényen "ellenni".

2016. jan. 11. 14:07
 5/9 anonim ***** válasza:
A döntés a tiéd. Ha te így érzed jól magad, akkor élj így. Az igazi barátok nem fognak megvetni.
2016. jan. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazad van.
2016. jan. 11. 14:21
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is így gondolkodok:) Attól eltekintve,hogy lesz diplomám,mert mindig is orvos akartam lenni és ahhoz nem vezet másik út:) Engem "pasizásnál"sosem érdekelt,hogy mennyi pénze van az illetőnek és nem is szándékozok ilyen anyagias lenni:)

20L

2016. jan. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is így szeretnék majd élni, és én is félek kicsit tőle. 17F
2016. febr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 netuddki89 válasza:
Pénz beszél, kutya ugat.
2016. júl. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!