Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy szerezzek aláírást a...

Hogy szerezzek aláírást a kedvenc színésznőmtől, ha a szüleim legszívesebben kiszívnák őt az agyamból?

Figyelt kérdés

2014 szilveszterén néztük a Miskolci Nemzeti Színházban A VÍG ÖZVEGY-et és tetszett, ahogy az egyik szinész játszott. Már 333 napja azon vagyok, hogy szerezzek tőle egy alàírást de mivel nem Miskolcon lakok, a "röntgenszemű" és gondolatolvasó szüleim miatt esélyem sincs hogy a közelébe kerüljek. Ha nem néztem volna meg januárban a színház honlapján, még a nevét sem tudnám. Mit csináljak? Értelmes válaszokat várok.


12/Lány



2015. nov. 29. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Írj egy levelet, és kérj dedikált képet.
2015. nov. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Már háromszor is probaltam de egyik sem sikerúlt. Okai;

1.Nem tudom a címét, elvileg nem is miskolcon lakik

2.Anya, ha megtudná,kinyírna es életem végéig eltiltana mindentől

3.Ő 28 éves,én 12 és bizonytalan vagyok a felnőttek tegezésével kapcsolatban.

Amúgy már próbálkoztam levélírássa de egyszer sem jött be. :'(

2015. nov. 29. 16:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Facebookon próbáld meg vele fel venni a kapcsolatot.

Valahol biztosfent van az elérhetősége. Esetleg ha megint eljutsz egy előadására,,akkor utána lehet esélyed elkapni. :D

2015. nov. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nem a lakcímére gondoltam címezni, hanem a színházhoz. De nem értem anyukád miért tilt egy ártatlan rajongástól. Ha ennyire megharagudna a levél írás miatt, akkor nem biztos hogy érdemes kockáztatni. De miért nem kérdezed meg tőle szépen, hogy miért zavarja ennyire ez a dolog.
2015. nov. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezekre ahogy véginéztem sajnos egyikre sincs lehetőségem pedig màr Mindegyikkel probalkoztam. Egyébként mindegyik a szüleim gátlásai miatt fulladt kudarcba. Ez olyan ciki. :-$
2015. nov. 29. 18:24
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi baja a szüleidnek ezzel? Ilyen korban már nagy színházi autogramgyűjtők voltunk a húgommal... van is vagy ezer mostanra. :)


1. A színház címére kell küldeni a levelet

2. A szüleidnek nem kell tudniuk róla

3. A színészek mind a tegezéshez szoktak, a 28 éves pedig nagyon fiatal = TEGEZD!!!

2015. nov. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Minden válaszra válaszolva:

Énmagam sem értem mi baja van ezzel a családomnak. Szerintem nem szeretnék hogy "idegennel" kommunikáljak. Pedig csak egy aláírás kéne. A barátnőm azt mondta hogy túl szűkkörűek a szüleim és minden "idegenre" úgy néznek hogy ellenség csak azt nem bírják megérteni hogy én nem kapcsolatot akarok vele felvenni hanem ő a kedvenc színésznőm és egy alàírás kéne ja és hogy tudja hogy a rajongója vagyok. Két hönapja láttam utoljára a szinházban akkor volt nálam egy levél de baromira nehéz "elkapni" a szinészeket mert akkor az öltözöknèl vannak oda meg én be nem megyek! A facebookon nem vagyok fent (ezt sem engedik) pedig onnan szerintem megtudhatnék egypár dolgot róla. Anyukámmal màr beszéltem róla legutóbb MÁRCIUSBAN es azt mondta hogy ne foglalkozzak még aláírásokkal mert KICSI VAGYOK hozzá. Na persze 12 évesen kicsi...

Mit csináljak ilyen szülőkkel? Kérjek tőlük karácsonya egy dedikált fotot róla?

SEGÍTSÉG!!!!

2015. nov. 30. 15:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha még ott játszik, Küldj a színház címére levelet, írd rá a színész nevét is. Tegyél bele válaszborítékot,ezt így illik. Ha haza nem mered küldetni, beszéld meg valamelyik barátnőddel és az ő címét írd a válasz borítékra.
2015. dec. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 csukika888 válasza:
Póbáj neki írni facbookon és néz ki olyan előadásokat amiben játszik és póróbád meg győzi a szüleidt hogy mennytek el egy oyan előadásra miben ő is játszik
2017. júl. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 csukika888 válasza:
A nevét meg tudhatjúk ?
2017. júl. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!