Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy érhetem el hogy ne...

Hogy érhetem el hogy ne verjenek meg?

Figyelt kérdés
Debreceni vagyok 14 éves. Jó környéken lakom, de az iskola ahová járok a dehusz mellett van! Tele van az egész cigányokkal 3s színesbőrűekkel. Múltkor egyik haverom vett valamit a boltból elejtett egy 10 ft ost és belekötöttek. Nagy darab gyerek vagyok de nem szeretném hogy megverjenek! Mit csináljak?

2015. nov. 16. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Ne ejts el tízforintost!
2015. nov. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bármi is történik, ne sz*rj be. Ne lássák rajtad, hogy félsz, megijedtél, annál rosszabb. Ne hagyd magad, állj ki magadért! :)
2015. nov. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha belédkötnének meg tudnád őket verni?
2015. nov. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Az utak királya válasza:
18%
19 colos vipera,lánc acél bakancs vörös vagy fehér fűző bomber tar fej fehér vagy vörös hozentróger és adj a fejüknek!
2015. nov. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Ne szégyellj futni. Ne felejtsd el: mások talán kiröhögnek érte, de nem te fogsz 5 szúrt sebbel feküdni a legközelebbi kórházban egy balhé után.
2015. nov. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4-esre nehogy hallgass! Fegyvert nem szabad ezek ellen használni, mert ha nem vagy vele profi, akkor elveszik és azzal vernek agyon. Amúgy totál evidens, hát miért lettek kitalálva a harci stílusok, viccből? Egy jó Box, Thai Box, Wing Tsun, Krav Maga, vagy bármi egyéb tökéletesen megfelel a hülye emberek pusztítására. Elég egyszer győznöd, aztán megjegyzik, hogy te tudsz. Ennyi.
2015. nov. 17. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel!! Vetess látleletet, ha megüt, de ne üss vissza.
2015. nov. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Mindig is szerettem az ilyen mazsolákat.

Óvodás koromtól jártam karatézni, 8. osztályos voltam mikor a korosztályomban az országos bajnokságot megnyertem.

majd jttek az eb és vb tornák.

Soha nem voltam ilyen magambaforduló ember.Szerettem magam előadni bárhol is voltam, ez pedig mindig sok konfliktust szül.

Direkt ilyenkor belehergeltem az illetőt, hogy ő kezdeményezzen.

persze általában nem tudta hogy van mögöttem több 10 éves küzdősport múlt.

meg is leődtek, mikor az első ütésük után egyből a földön voltak.

A kedvencem a középsuli első osztálya volt.

Régebben még szokás volt a negyedikesek kinéznek pár elsőst és csicskáztatják egy daradig.

Engem is kinéztek, olyan sportos alakom volt, de nem kigyúrt, ezért figyelhettek fel rám.

Egyikük megpróbálta hogy eldobott egy pénzt, és vegyem már fel.

mondtam én nem fogom felvenni.

Erre elkezdtek lökdösni, de itt már a fél folyósó ott volt.

Csak annyit mondtam nekik, ha mégegyszer valamelyikük meglök, a földön lesz mindegyik.

Erre a legnagyobb darad a falhoz lökött, de ahogy a falhoz csapódtam, fordulatból fejberúgtam,tarkón találtam el.összeesett mint egy ruhászsák.

Amásik kettő megpróbált nekem jönni, az egyiknek megtekertem a kezét, a másik szintén kapott e fejest.

És vége volt a műsornak.

Volt pár perc míg magukhoz tértek.

Akkor volt hogy odajöttek hozzám, és megkérdezte valaki ezt hogy csináltam.

Mondtam hogy párszoros magyar ifjúsági bajnok vagyok.

na ott olyan csend lett, hogy a légy zümmögését lehetett hallani a folyósn.

Azt tudom hogy míg odajártam az iskolában ez a jó régi magyar iskola rendszer(mint a csicskáztatás), megszűnt.

De ha nem értesz ilyen dolgokhoz, nem ajánlom hogy bármit is csinálj, inkább fuss el, biztos nem futnak utánad!

2015. nov. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
"Direkt ilyenkor belehergeltem az illetőt, hogy ő kezdeményezzen" Ez nem sportolóhoz méltó. Már bocs.
2015. nov. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2015. nov. 17. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!