Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 30-40-es férfiak! Sok korombel...

30-40-es férfiak! Sok korombeli (16-18) lány rajong a korosztályotokér. Volt már olyan, akinek ez feltűnt? Esetleg zavaró volt?

Figyelt kérdés
Igazság szerint azért kérdem, mert belezúgtam a (magán) angoltanáromba, és félek, hogy egy kicsit már feltünően :D folyton vigyorgok, ami egy bizonyos fokig nem gáz, mert álltalában jó a hangulat az óráin, sokat viccelődünk, de pl feltűnően szomorú leszek, ha vége az órának, és mennem kell. Attól félek, hogy megromolhat a hangulata az óráinknak, mert legalább valaki végre rá vett, hogy angolt tanuljak. Abban reménykedem, hogy már megszokta hogy bele esnek a kiscsajok, és már fel se tűnik neki vagy ilyesmi ;D amúgy egyáltalán nem go dolkodom abban, hogy úgy igazából összejöjjek vele. Szóval csak érdekelne, hogy ez milyen a másik oldalról, mert láttam többen is írták már, hogy jajj bele estem egy idősebb pasiba, de hogy a pasi szemszögéből ez milyen, az is nagyon érdekelne. Apummal jó a kapcsolatom köszönöm szépen :D
2015. nov. 2. 01:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy kicsit zavaros volt, bocsi :D olyan ember véleménye érdekelne, aki már észrevette, hogy nagyon bejön egy kislánynak, olyankor ő hogy érzi magát, esetleg kit gondol a lányról?
2015. nov. 2. 02:03
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Sokszor észrevettem , tisztelt Kérdező. Valóban jó érzés, pozitív töltést ad. Viszont! Viszont bele gondolok abba, akár csak egy csókot adnék, utána máris csattanna a bilincs a kezemen, kiskorú zaklatásáért, hisz a lányom lehetne....
2015. nov. 2. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

utolsó: 14 év felett nem büntetendő, ha pedig titokban tudod csinálni akkor pedig csináld.;D


A kérdezőnek pedig: Ezzel az a gond hogy ő tanár. Ha összejönne veled akkor kirúgnák egyből. Ráadásul ha rosszabbodna a kapcsolatotok akár még azt is feltételezhetné hogy fenyegetni fogod. Tanárként nem igazán érdemes összejönni diákkal, max a végefelé.

2015. nov. 2. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%
35 évesen volt 16 éves csajom. Tologattam őt elég szorgalmasan, persze ennél többet nem akartam, hiába tepert.
2015. nov. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#2: légyszíves ne terjessz hülyeséget.


Kérdező: volt rá példa, de mi nem voltunk/vagyunk egymással semmiféle függelmi viszonyban. Ez valóban megnehezítheti a szorosabb kapcsolat kialakulását.

2015. nov. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hat igen, vannak olyan pasik, mint a 4-es, akiknek semmi se szent. Ez a szanalom netovabbja, de vkit a farka iranyit :D Ez van. Attol fugg, h emberileg milyen az illeto. Ha olyan, mint a 4-es, akkor nem menekulsz :D Ha szorult bele nemi intelligencia is, akkor jot mulat a helyzeten, de nem veszi komolyan egy tinilany rajongasat es ennyi...
2015. nov. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) amúgy nem szeretnék összejönni vele, pontosan tisztában vagyok vele, hogy miért nem működne :) max álmodozom :)
2015. nov. 2. 18:15
 8/9 anonim ***** válasza:
17%
Jaja, egy szónak is száz a vége, izgalmas dolog egy fincsi, 16 éves lány testét végig csókolni, minden zeg-zugot és markolászni a húsos, feszes, ruganyos mellecskét és be-be nyalni a fincsi halszagú puuniba ! (A halszagú puuni minden második csajnál jellemző, és semmiféle fertőzésről nincs szó, csak a bebuggyant pisinek van ilyen szaga)...
2015. nov. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Álmodozni nem bűn. De 16-17 évesen soha nem gondoltam én sem komolyan hogy bármit is akarnék tőlük. 30 éves fejemmel jól is tettem. Kell a francnak hogy megrontsanak. :D
2015. nov. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!