Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az idén érettségizem de...

Az idén érettségizem de fogalmam sincs mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Először is rettentően félek attól, hogy nem fogok tudni leérettségizni. Másrészt továbbtanulni nem igen van lehetőségem mivel főiskolára/egyetemre nincs pénzem és más városba sem tudnám finanszírozni,hogy elmenjek szakmát tanulni. Az én kisvárosomban pedig nagyon kevés lehetőség van. Mihez kezdjek? Egy sima kétnyelvű érettségivel érek valamit az életben? 18/l
2015. okt. 23. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Pihenj és készülj fel népírtásra.
2015. okt. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,de valami komolyabbra gondoltam ;)
2015. okt. 23. 16:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha rendesen tanulsz, nem kerül egy vagyonba az egyetem, mivel a tandíjat az állam kifizeti, a rengeteg pénzbe kerülő könyveket is meg lehet oldani, hogy 0Ft-ért juss hozzájuk.

Az én családom sem vagyonos, de mégis járok egyetemre. Ha messze laknál az egyetemtől, a kollégium sem kerül horribilis összegbe.

2015. okt. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!