Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kik azok a hipsterek?

Kik azok a hipsterek?

Figyelt kérdés
Mindenhonnan azt hallom hogy a hipsterek a menők de én még nem is tudtam hogy ilyen stílus létezik egyáltalán! :"d Kik azok a hipsterek?Hogy öltözködnek hogy viselkednek milyen zenét hllgtnak?
2015. okt. 21. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Hát. Nem mondanám menőnek. Inkább szánalmasnak ahogy az ilyen byealex félék lejáratják maga a szót. Szóval a rossz divat hipsterek jellemzője a triko nagy szakáll sztk szemuveg. Amúgy leginkább indie zenét kedvelik. Mint pl imagine dragons, placebo, the killers, the kooks, phoenix etc.
2015. okt. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

A hipsterek nem menők, minden normális ember utálja őket.


Keresőbe írd be.

2015. okt. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a hipsterek nem gázak. Inkább az szánalmas, hogy sokan divatból azt mondják magukra, hogy azok. Az én stílusom sokban megegyezik a hipster stílussal, de nem azért öltözködök úgy mint a hipsterek, hogy annak mondhassam magam, hanem egyszerűen csak az én stílusomnak is van egy neve, ami jelen esetben a hipster. Az viszont igaz, hogy sokan mondják magukra, hogy azok, de csak azért hogy 'menő tumblisok' (tumblr) legyenek...Ezzel azt próbáltam elmagyarázni, hogy a stílus maga nem gáz, csak amit sok ember csinál! Azért mert valakinek nem tetszik attól még nem lesz gáz... :P
2015. okt. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dehogy utálja. Magát a szót eltorzitották es divat lett. De amúgy akik úgymond regen is hipsterek voltak azok bizony egy jo stilust kepviselnek.
2015. okt. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi az a Google kereső?
2015. okt. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi az hogy kereső?


Milyen eső?

2015. okt. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

A hipster egy "szubkultúra".

Általában fiatalok, gimnazistáktól egészen egyetemistákig. Szeretnek utazni, kötetlenek. Kissé művészlelkűek, szeretnek fotózni, videózni, verseket könyveket írni/olvasni, festeni, rajzolni.. A zenei ízlésük kötetlen, lehet az rapp (Yung Lean,$UICIDEBOY$, popp (Imagine Dragons, Twenty One Pilots), alternatívák (Punnany Massif, Quimby), rock (Bring Me The Horizon, Arctic Monkeys). Verseik általában eléggé elvontak, és hasonlóan könyvek terén is. Sokuk biciklizik (fixie, országúti) melyek színesek, vannak gördeszkások (longboard, penny board) is. Ez egy környezet tudatos dolog náluk. Nagyon sok vegetáriánus is él köztük, leginkább a hölgyek csoportjában. Étkezésük mindenhova kiterjed a gyors étteremtől a csicsás kis csárdákig. Általában dohányoznak, és nagyon szeretik a kávét. Kis csoportokban mennek helyekre, parkokba, szabadtéri színpadok köré, ahol "pikniket" hoznak össze. Itt általában nasit fogyasztanak vagy különféle gyümölcsöket, néhol grilleznek. Ezen étkek mellé sört, bort és "longdrinkeket" fogyasztanak. Stílusok eléggé eltér a divattól, viszont ruháik között mindenhonnan találhatóak darabok. A túrkálótól a ZARA-ig mindenhol vásárolnak, és fura koncepciókat hoznak össze. Alacsony szárú cipő, hosszú zokni, visszahajtott cső nadrág, trapéz nadrág, kötött pulcsi, vékony pulcsi, vékony kabátok, sálak, kalapok, táskák, és 0-ás szemüveg. Ezek persze mind színesben.


Egyáltalán nem utálják őket, csak az ilyen időben visszamaradott emberek, akik "jaj tartsunk ki a régi dolgok mellet mert azok beváltak" elvet vallják. Ezek a fiatalok szeretik a változatosságot, és szeretnek változtatni a dolgokon.

2016. júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es, amit leírtál, az nem hipster, hanem ember.
2016. júl. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

8-as ezt nagyon rosszul gondolod.

Az ember lehet EMO-s, rocker stb, és hipster.

A hipster jellemzőit írtam le az előbbiekben.

2016. júl. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!