Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fiúk, hogy érzik meg, ha...

A fiúk, hogy érzik meg, ha egy lánynál már van esélyük?

Figyelt kérdés

Mondok egy példát:

Van most egy kapcsolatom. Igazából már eléggé a végét járja, de a szakításig még nem jutottunk el, mert nem találkoztunk, hogy Megbeszéljük és lezárjuk. Nem is beszélünk már egyébként. Ő nem erőlteti meg magát és én se nyaggatom hogy találkozzunk(azt mondta, hogy szabadidőre van szüksége legalább hétvégén).

Most meg az egyik osztálytársam egyértelműen a tudtomra adta, hogy szerelmes belém, pedig csak annyi történt hogy egy délutánt kettesben töltöttünk. Beszélgettünk és strandoltunk. Semmi más nem történt


És nem ez az egyedüli ehhez hasonló helyzet. Pedig nem szoktam a magánéletemrol mesélni csak a közeli barátaimnak. A romokban lévő kapcsolatomrol is csak 2 barátnőm tud senki más.


Még hozzá tenném, hogy az osztálytársam ismeri is a nem tudom minek nevezzem barátom(állomásra szokott kikiserni és onnan). Egyszerűen nem jövök rá, hogy hogy érzik meg hogy ha valaki már szabad úgy hogy igazából fogalma sincs hogy amugy mi a helyzet.


A hibákért bocsi telefonról irok.


2015. okt. 21. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:

A fiú nem megérezte,hanem elmentél vele strandolni meg ilyenek így gondolhatja,hogy vagy vége a kapcsolatodnak vagy,hogy te os érzel valamit( hamár úgy elmész vele,hogy pasid van)

Vagy hogy könnyen kapható lány vagy( szintén az előző)

Hamár úgyis vége akkor mond el a fiúnak és ha tetszik akkor sok sikert!

2015. okt. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ez a fürdés már reggebben meg lett beszélve csak akkor más nem jött velünk, pedig arról volt szó, hogy többen is szeretnének jönni. Most is fogunk menni, de nem kettesben leszünk. Én arra számítottam, hogy ez ugyanolyan program lesz mint amikor suli után beülünk csapatosan valahova beszélgetni.
2015. okt. 21. 10:17
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem ez randi kategória.

De mivel nekem a segítségemet itt nem fogadják el, hát nem segítek.

2015. okt. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első nem randi randin szerelmet valló pasik nagyon gázak... Ez inkább egy reménytelen szerelmi vallomás, minthogy bármit is megérzett volna... Az ilyen pasikból lesznek a levakarhatatlan bújós nyálgépek, menekülj...
2015. okt. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaj, nem a randin vallott szerelmet, hanem 1-2 nappal utána
2015. okt. 21. 11:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Sehogy, meg se probaljak, probalkoznak mindenkinel aztan a nagy szamok torvenye alapjan neha betalalnak :)
2015. okt. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy volt olyan eset is, hogy egy párnapos tanfolyamon vettem részt és a jelenlétit mikor alá kellett írni a srác kifigyelte a nevemet. Ráadásul csak 1 van belőlem így nem is volt nehéz rám találnia se. Amitől érdekes lesz az eset, hogy akkoriban pont kint volt FB-n, hogy kapcsolatban vagyok, de nem zaklatott. Idővel végül inkább leszedtem, de még együtt voltunk. Aztán vége is lett és a szakításom után nemsokkal meg rám ír. Hozzá tenném a sráccal semmilyen közös ismerős nincs és soha nem is találkoztunk.
2015. okt. 23. 10:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!