Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért változok naponta? Ez...

Miért változok naponta? Ez beteges?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy keresem önmagam, meg ilyenek, viszont már nagyon zavar.

Egyik nap oda, meg vissza vagyok a rózsaszín-ért konkrétan beöltözöm barbinak. Másnap viszont átváltok feketére, állandóan sötét cuccokért vagyok oda stb. Ez így elég gyerekes, meg minden, de szeretném kifejezni magam a stílusommal, viszont így lehetetlen. Főleg, ha megveszek egy ruhát, aztán másnap nem tetszik.

Annyit tudok magamról, hogy csendes vagyok, esetlen, és csúnya. Ezek alapján viszont nem tudok 'stílust találni'. Örülnék, ha végre megállapodnék egy dolognál aztán az alapján rendezném az életem. Volt, hogy az elvont, könyvmoly lányt játszottam, de úgy érztem, hogy ez nem én vagyok. Aztán volt, hogy nagylányosat játszottam, magassarkú, dekoltázsos ruha stb. , viszont ehhez kevés voltam, mert ez a személyiség, meg én két eltérő fogalom. Aztán voltam az a cuki, szendeszűz lány. Ez ismét túl sok volt nekem. Legjobban ebbe a sportos stílusba szerettem bele, viszont egyáltalán nem vagyok sportos. Tudom, ez így beteges, de mindig ilyen szerepekbe bújok, de kezdek belefáradni ebbe. Szeretném már megtalálni önmagam. Mert ez nem csak a ruháimra hat ki, hanem a személyiségem is ezek szerint változik. Szívem szerint az az aranyos, de nagy szájú, szép, életvidám lány lennék, de ez se én vagyok. Túl ronda vagyok én ehhez, na meg az életem se olyan jó, hogy mindig életvidám legyek. Mit tegyek? Hogy találjam meg magam? Miért bújok szerepekbe? 15/L



2015. okt. 18. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudhatom (kép hiányában), hogy mennyire vagy csúnya valójában. De tapasztalatom szerint azok a lányok , akik ennyire marcangolják magukat ezen, általában nem is olyan csúnyák. De ha az is vagy, nem minden a külső.


A ruha pedig nem azonos a személyiséggel. 15 évesen még abszolút természetes, hogy nincs kialakult stílusod. Az még évek míg kialakul.

39/F

2015. okt. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Vannak azok, akik azért mondják, hogy még több dicséretet kapjanak, én azért mondom, mert az vagyok.😁

Köszönöm!:)

2015. okt. 18. 21:52
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem még 19 évesen is a legkülönfélébb darabokat találod meg a szekrényemben xD mindig "más" ember vagyok
2015. okt. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!