Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen emberről?

Figyelt kérdés
Életvidám ember,de depressziós szövegű zenéket hallgat.
2015. okt. 14. 00:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenki azt hallgat ami neki tetszik. Engem nem érdekelne ha csak nem maxon tolja a telefonjából az utcán...
2015. okt. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ő dolga, engem hidegen hagy.
2015. okt. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg érzékenyebb ember, aki szereti az ilyen zenéket. Én is alapvetően vidámabb típus vagyok, és bírom a depis zenéket, valahogy olyan megnyugtatóak. Legjobban mondjuk az ilyen kevertek tetszenek, amikben a depis hangulat mellett azért van egy kis vidámság is, az ilyen ironikus hangulatúak, mint ez: https://www.youtube.com/watch?v=Jne9t8sHpUc
2015. okt. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

##


én kétségbe vonnám az életvidámságát. magamban

2015. okt. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én rohadt vidám vagyok, ilyet hallgatok : https://www.youtube.com/watch?v=W3YCIXkKI68


mindenki más érzéseket keres a zenében


(PS: ha találsz ennél depressziósabb zenét, érdekelne)

2015. okt. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy csak álca a vidámság.Azért Ákos Valami véget ért c. számát nem akkor hallgatom,amikor kiugrok a bőrömből,de mindenki magából indul ki.
2015. okt. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Azért Ákos Valami véget ért c. számát nem akkor hallgatom,amikor kiugrok a bőrömből,de mindenki magából indul ki."


Én simán meghallgatom akkor is...

Requiem for a Dream-et is meghallgatom amikor baromi jó hangulatom van, nem depizni akarok, csak tetszik...

Én pl általában vidám vagyok és sokszor hallgatok olyan számokat amik nem a vidámságról szólnak...viszont szeretem őket, ennyi erővel ha arra várnék, hogy rossz hangulatom legyen és akkor hallgassam meg akkor talán soha nem is hallgatnám azokat a számokat amiket amúgy nagyon szeretek...

Pl Road Szív alatt nem egy vidám szám, de én pl szeretem...


22F

2015. okt. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen barátom, mindig vidám, mindig tele van energiával, ő a pozitív életszemlélet szobra. És death metalt hallgat, és pólókat hord, amik rémesek.


Nem értem.

Szerintem földönkívüli.

2015. okt. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!