Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy találtam meg én is a...

Hogy találtam meg én is a hasobmasot?

Figyelt kérdés
Hallottam róla hogy mindenkinek van egy hasonmása és hogy lehet őt megtalalni?
2015. okt. 4. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Vicces. Pont a napokban talaltam meg én is. :D

Elég sokan mondják azt, hogy hasonlítok Natalia Oreio-ra, szóval ezek szerint nekem ő a hasonmáaom.

De van egy haverom aki teljesen úgy néz ki, mint Macklemore. Ugy hordja a haját, az arca nindene teljesen olyan, mint ő.

De elmesélek neked egy furcsa történetet. Kicsi voltam még, nagyon. 2-3 éves. De emlékszem ra.

A postán voltunk, Én, Édesanyám és Nagymamám(nyugodjon békében).

Anyám a kezében fogott és volt kint egy plakát a falon. A plakáton rengeteg ember arcképe volt kicsiben. Hogy milyen céllal, nem tudom. De volt Köztük egy asszony is aki pont úgy nézett ki, mint az én nagyim szemüveg nélkül.

Szóval durva. Ha az elet ugy akarja ugyis megtalálod őt, ha bem akkor felesleges keresgélni.

2015. okt. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, előbb a helyesírási szótáradat kéne megtalálnod vagy az iskolába vezető utat, mert rád fér
2015. okt. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézz tükörbe.
2015. okt. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Adj fel egy hirdetést a képeddel, hogy ezt a személyt keresem.
2015. okt. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!