Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan, aki nem táncol/tánc...

Van olyan, aki nem táncol/táncolt a szallagavatón?

Figyelt kérdés
Nekem semmi kedvem sincs.Magasról teszek az egészre.Csak az érettségi legyen meg.

2015. szept. 29. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Én:)
2015. szept. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én sem. El sem mentem. Ahogy soha nem mentem el évzáróra, évnyitóra sem.
2015. szept. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én sem, nem szeretek szerepelni,meg amúgy is kisebb gondom is nagyobb volt.
2015. szept. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Tele volt az osztály hp-val, ők táncoltak. Nem is kellett mindenkinek, idő se lett volna rá, 240 ember járt egy évfolyamra kb.
2015. szept. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
hát én meg akartam úszni de nem sikerült, nem szeretek szerepelni meg olyan falábam is van hogy hihetetlen, de csak addig kárált ott az osztályfőnök, nem hagyta hogy bárki megússza
2015. szept. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi több számot is előadtunk, 1ben benne voltam, de a többit kihagytam, többek között a nagybetűs Keringőt is, és nem bánom. Biztos tettek a hátam mögött megjegyzéseket, de nem nagyon érdekel, magamnak élek, és nem másoknak.
2015. szept. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi a 27fős osztálybol 12en tancoltunk ...Utólag én is bánom, de akkor örök élmény, akármilyen elb..szott volt a tánc is és az osztály is. Mert többet nincs ilyen. Ha újra kezdeném is tancolnek.
2015. szept. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#4 vagyok. Nem bánom. utána csak kiröhögtek volna. Nem éreztem jól magam az osztályban.
2015. szept. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ha szallagavatóra kerül a sor én se fogok táncolni az is biztos.
2015. szept. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!