Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Lehet ezen segiteni?

Mit tegyek? Lehet ezen segiteni?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem, anya minden nap elmondja hogy mekkora egy szar vagyok,és hogy miért nem lehetek olyan mint xy. Ha nem ötöst hozok haza a suliból akkor napokig ordít hogy hogy lehetek ekkora idiota, meg hogy meg akarom ölni és szégyent hozok a fejére.

A suliból Elment a legjobb barátom, most ott kb vegetálok. Nagyon zárkózott lettem.

Utálom magamat, ha tükörbe nézek undorítónak látom azt aki benne van. Folyamatosan letört és szomorú/üres vagyok. Nem akarok élni, vágom magam. Mert így megnyugszom, és így büntetem magam.


2015. szept. 21. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:
A vagdosás a lelki fájdalom manifesztációja a testre. Anyád nyilván valóan gonosz és kegyetlen veled szemben. Az az ő hibája és nem a tied, te csak ennek a következményeit vagy kénytelen elviselni. Anyád véleménye igazságtalan és elháborító, a legalapvetőbb anyai ösztönei sincsenek már meg. Nyilvánvalóan csak arra kellesz neki, hogy valakin levezesse a dühét és frusztrációit. Amit jelenleg tenni tudsz az az, hogy tanulsz, hogy a tovább tanulás majd gördülékenyebben menjen, valamint az, hogy megpróbálsz egy másik családtaghoz vagy rokonhoz, nagyszülőkhöz költözni, mivel gondolom még 18 év alatti vagy. Anyád viselkedése kihatással lesz az egész életedre, megmérgezi az lelked, kerüld ahogy csak tudod. Az osztálytársaiddal próbálj nyitottabb lenni, de ha nem az vagy az se nagy gond, nyolcadik után az ottani kapcsolatok nagy része pár éven belül úgyis leépül, majd a következő suliban szerzel új barátokat. Kitartást és hidd el a legrosszabb helyzet is változhat pár éven belül a legjobb helyzetté, az élet az ilyen, lesz majd jobb is.
2015. szept. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz szépen a biztatást:))
2015. szept. 21. 21:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!