Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok ha mennétek...

Mit gondolnátok ha mennétek az utcán, és elmenne a közeletekben valaki, aki magában beszél éppen?

Figyelt kérdés
2015. szept. 16. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hogy telefonon beszél valakivel csak nem láttam a fülest..
2015. szept. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

minden nap látok több ilyen embert.

párat ismerek is.

elidegenedett idős emberek,vagy skizofrének.

2015. szept. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Néha én is szoktam rövid mondatokat :D

Pl rádöbbenek, hogy valahol nagyon eltévedtem, majd hirtelen megvilágosodva rájövök hol kellett volna lefordulni. Ilyenkor elhangzanak, hogy "Idióta", "Ezt nem hiszem el!" és az "Istenem!" is.

Pont tegnap ismertem meg viszont valakit, aki 15 percen keresztül (néztem) az előtte lévő üres részre bólogatott, megrázta a fejét, mosolygott, sóhajtozott, szerintem ő magában beszélt, de vicces volt :)

2015. szept. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt hogy magányos és nincs kivel beszélgetnie.
2015. szept. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Igazából semmit, néha én is van, hogy gondolkozom, és nem veszem észre, hogy közben motyogok :D Előfordul bárkivel. Maximum megmosolygom.
2015. szept. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Általában megtámadom az ilyen embereket és végzek velük. Jobb kiiktatni őket, mielőtt még kárt tesznek valakiben.
2015. szept. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Arra hogy fontos tárgyalása/megbeszélése lesz, és gyakorolja hogy mit fog mondani. Vagy arra hogy fáradt és így próbál éber maradni és koncentrálni. Vagy telefonál fülessel. Vagy színész és gyakorolja a szöveget. Vagy szereti hallani a saját hangját, mert tetszik neki. Vagy szeretné hogy mások hallják a hangját, és valaki felfedezné tv-bemondónak. Vagy frissen szerelmes, mert akkor mindenki kicsit megbolondul. Vagy arra hogy eltévedt vagy megijedt, ezért összefoglalja a teendőit hangosan. Vagy arra hogy azt hiszi ott megy mellette az akivel jött, de az illető lemaradt és ezt nem vette észre. Pl.
2020. febr. 5. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!