Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak engem irritál?

Csak engem irritál?

Figyelt kérdés

Nem nézek le senkit,de Becky g engem nagyon irritál,és nagyon elhiszi magáról..

Nem csak a hézagos foga miatt..



2015. szept. 10. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Én úgy állok hozzá, hogyha engem nem bántott meg akkor nincs jogom megsértődni rá.

Ha irritál van úgy, akkor inkább kevésbé irritáló dalokat hallgass. Ennyi. :)

2015. szept. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És ki ez a jött-ment senki?:D
2015. szept. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel én azt sem tudom, hogy Becky g-t eszik vagy isszák, így engem aztán nem irritál. És nem, nem fogok utánanézni a gugliban, mert nem is érdekel.
2015. szept. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor minek írtál?-.- ha olyan lusta vagy hogy utána se nézel..
2015. szept. 10. 19:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert nincs megtiltva, hogy válaszoljak.

De miután elküldtem, megláttam a kulcsszavak között az énekes szót. Szóval gondolom, ez egy énekes. Akkor én megkérdezem, hogy te minek foglalkozol egy olyan emberrel, aki nem szimpatikus? Nekem sem szimpatikus a Bíbör gyerek, szóval nem érdekel sem a zenéje, sem a vele kapcsolatos pletykák. Egyszerűen elsiklok felettük, kész. De nem irritál, mert nem nézem, nem olvasom, csak azért, hogy magamat hergeljem.

YouTube-on is van egy-két vlogger (nem nevezném meg őket), akiknek elkezdtem nézni valamelyik videójukat és már a 2. percnél ki is léptem belőlük, mert vagy olyan undorító stílusban beszélnek, vagy magát az embert tartottam nagyon antipatikusnak. Mégsem irritálnak, mert nem néztem őket tovább.

Csak akkor irritál egy embert valaki, ha rendszeresen látja/nézi/hallgatja. Ha ezt nem tennéd, nem irritálna, nem?

2015. szept. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én se tudom ki ez, de ha valakit nem kedvelsz, egyszerűen figyelmen kívül hagyod, nem foglalkozol vele.

De ezek szerint valamennyire mégis csak érdekelhet téged, mert figyelemmel kíséred hogy miket csinál...

2015. szept. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem kísérem figyelemmel,nem olvasok róla se semmi...láttam egy videóklippjét,és arról beszéltem,nem szoktam követni,hogy mit csinál...
2015. szept. 10. 21:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!