Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sikerült megvalósítani a...

Sikerült megvalósítani a nyárra szőtt terveket? Hogy érzitek, úgy telt a nyár ahogy szerettétek volna?

Figyelt kérdés
2015. aug. 30. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lett új munkahelyem.
2015. aug. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Óriási terveim voltak, kitaláltam, megszerveztem, megvalósítottam, 2 hónapig még enni sem volt időm miatta :),igyekeztem a kisfiamnak is jó programokat kitalálni, nyaraltunk is pár napot, fantasztikus, nyaram volt! :) :)
2015. aug. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jaaa, nekem is lett egy új munkahelyem is!! :)
2015. aug. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 opened paradise ***** válasza:
100%

Félig meddig...eljutottam egy fesztiválra,de kapcsolatilag nulla.

Alapjáraton meg semmilyen,nem jó.

2015. aug. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
csak egy-két kisebb dolog sikerült úgy...egy csomót nem is csináltam meg =(
2015. aug. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltak terveim, úgyhogy igen. Bár jobbra számítottam azért.
2015. aug. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Részben, munkám volt, dolgoztam, de mellette egyéb tanulmányaimat sajnos elhanyagoltam.
2015. aug. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán :( Én elhatároztam, hogy szeptemberre jó alakom lesz és nyáron futni fogok, meg egészségesebben eszek, de végül mindig csak halasztgattam, hogy jajj majd jövő héten elkezdem, jajj most anya a kedvenc kajámat csinálta és sose birom ki, hogy ne zabáljam vele tele magam, szóval inkább az azutáni héten...És végül az lett, hogy egész nyáron a legintenzivebb testmozgás, amit csináltam, a porszivózás volt. Ráadásul tanulni is akartam, mert volt egy pár tantárgy, amikre később szükségem lenne, csak az elmúlt évben elég rossz jegyeket szereztem belőlük és úgy terveztem, hogy na majd akkor nyári szünetben minden nap leülök velük vagy 10 percre és jövőre összehozom mindegyikből az 5-öst, de végül ebből se lett semmi. 17/l
2015. aug. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát sikerült találni munka helyet.
2015. aug. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az előzőekhez képest nagyon jó, több tervemet is megvalósítottam, sok szép élménnyel gazdagodtam, de igazából volt pár nagyon nagy csalódásom is... szóval először rá akartam vágni, hogy úgy telt, ahogy szerettem volna, de rájöttem, hogy azért nem egészen...:'D :/
2015. aug. 31. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!