Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki szerint szar hely a világ?

Pinkjaguar kérdése:

Ki szerint szar hely a világ?

Figyelt kérdés
És ki szerint nem az?

2015. júl. 27. 02:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem az. Vannak olyan dolgok, mint például a sör, a mogyoróvaj, a ciciszex, vagy a fizetett szabadság :D Ilyen másik világban tuti nincs.


21/F

2015. júl. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Firedoom ***** válasza:
73%
El tudok képzelni jobbat, de elfogadom ezt.
2015. júl. 27. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%
2015. júl. 27. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%

Gondolom a Földre érted...

Az emberiségnek megvan az a rétege,amelyek olyanná teszik.

Én személy szerint úgy alakítom az életemet,hogy minél több jó legyen benne,és a rossz dolgokkal ne kerüljek kontaktusba.

De nyilván mindenki máshogy látja ezt a kérdést,még Magyarországon belül is.

2015. júl. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
47%
A világ nem szar, csak Magyarország. Voltam már több másik országban, mindben jobban éreztem magam.
2015. júl. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 sörpocak ***** válasza:
61%

Jónak érzem a világot, csak a lakosai idegesítenek néha.

Én, ha boldogtalan vagyok, az inkább azért van, mert gyenge az akaraterőm "elkéne menni edzeni" "még 1 óra belefér" "nembaj, majd veszek másikat, de ezt megakarom enni!" stb. stb.


Szerintem nincs olyan baj, amit ne lehetne megoldani...kivéve mondjuk, ha afrikai törzslakó vagy, de itt, ebben az életben és helyen még vannak lehetőségeink.

2015. júl. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem az.

Mindig van valami konfliktus, probléma, akármennyire is tűnik úgy, hogy sínen van az életed. Fél perc boldogság és már jön is valami, ami félbevágja a számításaidat, akármi, hiába apró dolog. Sosem éreztem még úgy, hogy tökéletes minden, még a saját életemben sem, mert nem is lehet az, talán, ha úgy fogod fel, de az nem megy. Ez a saját élet problémája.

A másik a globális gondok. Gondolok itt az éhezésre, háborúkra, stb. Attól, hogy megosztod fészbukon, hogy mennyire sajnálod az éhezőket vagy ezt a kóbor kutyát, nem leszel jobb ember, utána ugyan úgy elmész egy étterembe, miután az etióp kisfiú képét osztogattad. Ha belegondolok, hogy én a 200.000 forintos gépem előtt internetezek és kólázom, míg mások vizet nem látnak akár egy napig, akkor nem tudok boldog lenni ezzel a tudattal. Ha elenyészőek lennének a globális problémák, akkor én is tudnám élvezni az életet, ahogyan azt kellene. De ez ellen én átlag polgárként nem tudok szinte semmit sem tenni, de legalább átérzem a helyzetüket és azzal a tudattal élek, hogy ezek a megoldatlan gondok léteznek és így én így nem habzsolom az életet.

Nehéz ezt megfogalmazni, empátiának egy mélyebb formája, azt hiszem.

Van még az emberek butasága és az, hogy mindig mindenkit elítélnek és semmi jóság nincs senkiben, elenyésző azoknak a száma, akikre azt mondanám, hogy JÓ ember lélekben. Sőt, nem is nagyon ismerek ilyet.

De azért vannak apró jó dolgok, amik élvezhetőbbé teszik ezt az egészet. Gondolok itt mondjuk egy hideg sörre a naplementében.

2015. júl. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
24%
Hidd el sokkal szarabb hely lenne, ha a fülbemászók gyakrabban repülnének mint szoktak. Mert tudnak.
2015. júl. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
3%

Engem az ilyen afrikai éhezők meg hasonlók nyomora annyira hidegen hagy... Szar helyre született pechje van ámen. Örülök, hogy én nem szívok ilyenek miatt, hanem jól élek hozzájuk képest. De nem tudnék az éhezők miatt agonizálni, meg sarokban sírni, hogy jajajajaajj milyen rossz szegénykéknek és úristen és ajajajjaajjj brühühúűű!

Le van szarva. Most meg megyek bevásárolni.

2015. júl. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 sörpocak ***** válasza:
25%

Most valaki(k) nagyon lepontozták a 9-es válaszolót, pedig lássuk be, hogy tényleg mennyien vagyunk így ezzel...


Nap mint nap láthatjuk a híreket, amelyek arról szólnak, hogy ilyen meg olyan embereknek szerveztek gyűjtést..igen, ez igaz, és szép is, de minden ilyenben az a közös, hogy ha a delikvens nem tett volna valami kimagaslót, vagy különöset, ugyanúgy semmibe vették volna őt, akárcsak a társait...


Most nem akarok hegyi beszédet tartani itt, mert a fentebb írtak rám is igazak, csak...a tétlenség az ami szar ebben a világban. Leginkább.

2015. júl. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!