Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » El szeretném sajátítani a...

El szeretném sajátítani a buddhizmust, szeretnék vele komolyan foglalkozni, hol kezdjem?

Figyelt kérdés
Mit kell tennem ha szeretnék a buddhizmussal foglalkozni, ha szeretnék a(z) szerint élni? Van itt olyan aki foglalkozik vele? :) Csak az első "kis" lépésekre kéne rájönnöm..

2015. jún. 23. 16:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Kezdettnek egy ezzel a témával erősen foglalkozó oldallal is megelégszem. :)
2015. jún. 23. 16:54
 2/6 anonim ***** válasza:
www.tarrdaniel.com ott érdemes mazsolázgatni
2015. jún. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem ha tényleg érdeklődsz, érdemes lenne keresned egy buddhista közösséget a közeledben, és akkor ott gyakorlatokat is tudnál tanulni. Nagyrészt ezek kellenek a buddhista úton járáshoz, az elmélet is fontos, de az inkabb csak 30%.

Ha pesti vagy, vagy közel bp-hez akkor ajánlom neked : buddhistaegyhaz.hu


Ezen kívül ami még kezdetben hasznos lehet, Buddha beszédeinek olvasása, az viszonylag könnyebben érthető.

2015. jún. 24. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már sokat elolvastam ezek közül, tegnap filmet is néztem ezzel kapcsolatban, ez áll azt hiszem a legközelebb hozzám. Köszönöm a válaszokat,
2015. jún. 24. 09:32
 5/6 anonim ***** válasza:
2015. júl. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Figyelmedbe ajánlom ezt a meditációval és buddhizmussal foglalkozó blogot: theravada.blogger.hu
2015. okt. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!