Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk nektek fontos egy lányon/...

Fiúk nektek fontos egy lányon/nőn az, hogy nagy legyen a melle? Ha igen miért?

Figyelt kérdés

2015. jún. 12. 13:25
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérném, hogy vegye le a melltartóját, mert nem zavar, ha lóg a melle.
2015. jún. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
jaj 18-nak szólt, bocsi.
2015. jún. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
43%
Én is megkérném szépen hogy vegye le, ha meg nem tetszene, mondanám neki, hogy inkább vegye vissza...:d
2015. jún. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
82%

De az mennyire megalázó. Vedd le... inkább vedd fel.


Értem én, hogy a lógó mell nem szép, nekem sem tetszik magamon, de mindig nagyok voltak. Néha vágyom a szilikonra, csak hogy peckesen álljon.

2015. jún. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Engem pl.kifejezetten izgat ha lóg egy kicsit.
2015. jún. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%
Ha túl nagy inkább pont az ellenkező hatás, egyáltalán nem jön be a " görögdinnye " feeling. Inkább kicsi de formás mellek, szerintem sokkal szexibbek és csábítóbbak mint a sima extra méret.
2015. jún. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
38%
Az természetes, hogy a nagy melleknek van egy természetes "lógása", de az abszolút nem gond. A kis mellek is lóghatnak(néha még jobban is mint a nagy) szóval ezt szerintem kár példának felhozni. Egy szép, természetes nagy mellnél kevés vonzóbb dolog van. Persze fontos az összhatás, de ha választani kell egy szép kis mellű vagy egy szép nagy mellű lány között inkább az utóbbit választanám! Persze az ízlése mindenkinek más.
2015. jún. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
78%
Nekem igen. Miért? Mert izgat, imádok nagy melleket a kezembe venni, amikor megölelem a nőt, a mellei nekem feszülnek.
2015. júl. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!