Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismertek olyan embert aki...

Ismertek olyan embert aki gyilkos?

Figyelt kérdés

Személyesen ismertek gyilkost?

Láttatok már kivégzést? Van olyan ismerösötök aki látott kivégzést, mit mondott róla?

Láttál embert meghalni?


2015. máj. 28. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Személyesen nem, vagyis... ott voltam, amikor nagynéném férje halt meg az előttem 2 méterre lévő mentőautóban - persze nem láttam belőle semmit, de mégis... :(


Kivégzést pedig nem láttam,és nem is ismerek gyilkost.

2015. máj. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ismertem olyan embert, akiből gyilkos lett.

De kivégzést akkor sem láthattam volna, amikor még volt Magyarországon halálbüntetés. Az nem volt nyilvános.Sőt, még az időpontja sem volt előre ismert.

Meghalni pedig két hozzátartozómat is láttam.

2015. máj. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy ilyen srácot ismertem.Afgán volt és a háború elől jöttek ide kb 25 éve.Ő olyan 15-17 évesen harcolt és kinyírt vagy 10-15 orosz katonát.
2015. máj. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat, aki embert ölt és le is ülte a büntetést. De nem nevezném gyilkosnak, mert "véletlen" ölt meg egy támadót, aki rátámadt a tesójára, és ő a tesóját védte.
2015. máj. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Én ismerek olyat, aki embert ölt és le is ülte a büntetést. De nem nevezném gyilkosnak, mert "véletlen" ölt meg egy támadót, aki rátámadt a tesójára, és ő a tesóját védte."


Jogos védelmi helyzetben nem ítélik el, itt valami más is volt a háttérben.

Egy jogász

2015. máj. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

én ismerek,apám unokatesója az

lattam már embert meghalni

2015. máj. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!