Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A cseh emberek átlagosan...

A cseh emberek átlagosan magasabbak, mint az oroszok?

Figyelt kérdés

És úgy alapjáraton, milyenek az orosz és a cseh emberek? Tudom, hogy nehéz általánosítani, de hátha tud valaki valamit. :)


Köszönöm előre is a válaszokat!


2015. febr. 11. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


A szláv férfiak, ha általánosítanom kéne akkor jóval agresszívabbak, mint más nyugati országokban.

A szláv lányok saját véleményem szerint a legszebbek, megint csak nagy általánosságban kedvesebbek, közvetlenebbek és van tartásuk.


A fentieket főként Lengyelországról, Szlovákiáról és Oroszországról tudom biztosan, de gondolom a cseheknél se lehet nagyon másképp.

2015. febr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én ismerek cseh lányokat

rendkívül kultúráltak, udvariasak, figyelmesek de meglepően nagyon.


az oroszok olyasmi magasak mint mi, mindent becéznek, a pasik amolyan szenvedélyesek és van egy rakás youtube video, hogy mekkora hülyeségekre képesek :D

2015. febr. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csehek általában vilgosabb fajták, fehér bőr, világos haj
2015. febr. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elsőnek írnám, hogy én nem tapasztaltam, hogy a szlovákok agresszívek lennének (úgy általában, persze tahó állat mindenhol van), pedig ott éltem le az életem első 20 évét.
2015. febr. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!