Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz, ha tegezem az egyik...

Gáz, ha tegezem az egyik tanárt a suliban?

Figyelt kérdés

Nem tanít engem, de jóban vagyunk és mindketten tegezzük egymást. És valamelyik nap az egyik barátnőm meghallotta hogy letegeztem, és hát elégfurcsán nézett rám....amúgy tök fiatal a pasi, 28 éves.

Ez gáz?

17L


2015. jan. 28. 22:43
1 2
 11/15 Ko.Ru. válasza:

Az én egyik tanárom csak akkor válaszol, ha tegezve kérdezzük.

A többivel nem nagyon tegeződök, de ha véletlen úgy sikerül, akkor nem érzem magam rosszul.

2015. jan. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Mint ahogy irtam, eleg jo viszonyban vagyunk, sulin kivül rengeteget beszélünk, de suliban is, ha meglát akkor odajön, meg minden
2015. jan. 28. 23:23
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha rokonod lenne, netán évek óta ismernéd, még mielőtt egy intézménybe kerültetek volna, akkor oké.

Egyébiránt és azonban föllöbbant bennem az erkölcsösség kontyos tyúklábmintásszoknyás ellenőre, és nem tetszene, hogy két ivarérett egyed sokat beszélget.

2015. jan. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

most elég rendsen ugy látom fűz a csávó téged.

Néháyn hét max 1 honap és megleszel neki.

2015. jan. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mondd azt akkor, hogy szep napot! Ez az arany kozeput.;)
2015. jan. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!