Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melegek, ti erre h reagáltok?

Melegek, ti erre h reagáltok?

Figyelt kérdés
Lelkileg egyre jobban össze török, egyre nehezebb. Senki sem tudja rólam h meleg vagyok, félek ettől az egésztől, de egyre jobban vágyom kapcsolatra és ismerkedem is, azt hittem eltudom majd ezt nyomni, de nem. Ti h reagáltok arra, ha vki rákérdez melegek vagytok-e? Annyi gyűlölködő ember van, megvetnek azért ami vagyok, nem merem felvállalni magam. Osztálytalálkozón ha kérdeznek a párotok felől? Hogy kezelitek, hogy nem lehet gyereketek? Vki megpróbálta más országban már a párjával, ahol jobb volt a helyzet ? Rengeteg dolog jutott már eszembe, ahogy az öngyilkosság is és az is h "hetero" leszek. Nem tudom mit tegyek. 17/F
2015. jan. 15. 20:34
 1/10 anonim válasza:
Sok lenne itt leírni az egészet, ha gondolod írj privátba és szívesen elbeszélgetek veled erről. :)
2015. jan. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ìrhatsz,ha gondolod. És fel a fejjel,nincs semmi gond se veled,hidd el. Se ezzel.az egésszel,szimplàn az emberek 90%a a buta. Igen àtérzem nyugi,én is az vagyok. ^^ L.
2015. jan. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem speciel semmi bajom a normális melegekkel csak azokkal aki felvonuláson van meg idiota göncökben rohangál


amúgy azt sosem értettem hogy a melegek hogyan jönnek össze? Heterónak ok bárhol találsz egy csajt/pasit de a melegeknél nemértem hogy megy ez

2015. jan. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem manapság az emberek egyre elfogadóbbak. Azzal, hogy öngyilkosságra gondolsz anélkül, hogy bárki is tudna róla csak azt mutatja, hogy te nem fogadod el önmagad! Sajnos Magyarországon bejelentett élettársi kapcsolatnál többre nemigen számíthatnak a melegek ezért ha egyszer egy kapcsolatban családot szeretnétek érdemes lesz külföldre mennetek. Na, de Mo. színvonalát nézve csak egyel több ok, hogy miért lesz jobb külföldön..
2015. jan. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát, tömören, szerintem ezt kicsit túlreagáltad, ha már emiatt az öngyilkosság is eszedbe jutott. Én azt tudom tanácsolni, hogy hazudj, pláne az osztályodban, eszedbe ne jusson bevallani a sulidban... nem nagy terhelés meg mondod hogy most nincs az érettségire vizsgákra koncentrálsz aztán majd utána vagy épp ismerkedsz valakivel de nem lesz semmi belőle vagy hasonló..stb Magyarországon élük nem Hollandiában, jelenleg elég kényszer vallásos országban, ahol egy 5.-es könyvben a homoszexualitást bűnnek írják le... Szüleidnek meg szerintem akkor valld be, ha magadban ezt elfogadtad, hogy igen is te a faszt szereted és 100% meleg vagy, és lesz egy párod, addig szerintem fölösleges.
2015. jan. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem toleránsabbak az emberek a melegekkel ma már. És nem kell felvállalnod magad, csak rád tartozik, hogy milyen a beállítottságod. Bár nem hiszem, hogy bárki is elítélne, ha amúgy meg normális vagy.

Tényleg nem könnyű, én biszex vagyok, de gyakran érzem magam kényelmetlenül, amikor poénból is csak utalgatnak olyanra, hogy a saját nememhez vonzódok. De én megtanultam elfogadni így magam, neked is ezt kéne tenned és könnyebb lenne minden.

2015. jan. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sokkal jobban érzem magam! :)
2015. jan. 16. 18:38
 8/10 MrPifta ***** válasza:

Öngyilkosság SOHA! Az semmit sem old meg, csak eldobod a lehetőséget, hogy jobb legyen.

Van lelkisegély vonal, amit fel tudsz hívni, segítenek. Minden meleg számára gond, hogy ő más, de mind túltettük ezen magunkat. Neked is menni fog.

2015. jan. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom nincs a melegekkel, csak az olyanokkal akik feltűnés miatt csinálják ezt. NE LEGYÉL ÖNGYILKOS EZÉRT. Előtted még az élet, ezt ne felejtsd el..
2015. jan. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ÉRTÉKES ember vagy! Fel a fejjel;)
2015. febr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!