Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normális, ha én sírtam a...

Az normális, ha én sírtam a francia merénylet miatt?

Figyelt kérdés

Annyira megrázott a dolog, borzasztóan sajnálom ami történt. Úgy érzem, hogy 12 ember haláláért egy egész országot sajnálok, egy egész országnak fejezném ki a részvétem és kívánom nekik, hogy álljanak talpra, és jelentessék meg az újságot..

Talán azért is lehet, mert ismerek néhány francia embert, egy közülük többet is jelentett nekem, mint barát, és titkon talán rájuk is gondolok, hiszen mind annyira aranyos, értékes emberek. Remélem, jól vannak, rég beszéltem velük.

Bocsi, ez most ide kikívánkozott, semmilyen esemény sem hatott még rám ennyire.


2015. jan. 8. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Én személy szerint nevettem rajta. Megdöbbentő, hogy milyen jól működik a propaganda.
2015. jan. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Alapvetően furcsa dolog ez, hogy mikor mit mennyire kapnak fel, és sokkal jobban ledöbben mindenki ha a mi "civilizált világunkban" történik ez. Pedig naponta történnek Franciaországban meg bárhol gyilkosságok, leszámolások, a Közel Keleten meg aztán mindennaposak.
2015. jan. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
22%
Roppant értelmes hozzászólásokat láthattunk ma is...
2015. jan. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Normális jah. 2-esel egyetértek. Ez csak azért van felkapva mert ugy mond "vallási cucc". De hadd ne sajnáljam azokat akik kikényszerítették a pofont. Figyelmeztették őket benne volt a pakliban ennyi.Arról nem is beszélve mikor pl lebombáznak közelkeleten egy ovodát meg kórházakat kb le se szarják. Ők nem emberek csak akik a nyugaton laknak?
2015. jan. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"A tűzzel játszani, jaj, nem szabad"


Ha egy, tetteit felelősséggel vállalni még képtelen gyermek rajzolt volna gúnyos rajzokat, sajnálnám.


De direkt provokáló, elméletileg tetteik tudatában lévő felnőtteken álltak bosszút.


Természetesen nem gondolom, hogy azonos a mérleg két serpenyője, korántsem. Nyilván nem kellene legyilkolni azt, aki bennünket felbosszant...de vajon a karikaturisták, vagy az ő rajzaikkal szimpatizálók belegondoltak egyáltalán, hogy másokat sértegetni, provokálni sem helyes? Őszintén, mit hittek, hogy ezt válasz nélkül fogják hagyni?

2015. jan. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valahol igaz, hogy provokálták, de a CH egy olyan újság, más ideológiákat is gúnyolnak, ahogy sok más ilyen újság is teszi. És különben sem hiszem, hogy Franciaországnak kellene alkalmazkodni a bevándorló muszlimokhoz, főleg nem úgy, hogy szólásszabadság van, és joguk volt ehhez. Ha nem tetszik a muszlimoknak, amit látnak, menjenek haza, semmi sem jogosítja fel őket arra, hogy ilyet tegyenek. Még ott sem, ahonnan jöttek, nemhogy egy európai országban, ahol azok az újságírók a munkájukat végezték. Semmi sem szól a támadók mellett, nem is szólhat, szerintem ilyen fel sem merülhet. Bár az a helyzet, hogy hiába koptatom a billentyűzetem gombjait, hiába is beszélek/írok erről, mert ezek az emberek nem épelméjűek. Be is fejeztem.
2015. jan. 10. 16:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!