Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nyitottál már ajtót meztelenül...

Nyitottál már ajtót meztelenül idegennek? Vagy fordítva, neked nyitottak már ajtót meztelenül?

Figyelt kérdés

2014. dec. 17. 07:20
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Természetesen. Nálunk ez a szokás.
2014. dec. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Én csak egy fürdőköpenyt hordok otthon, mert azt egy mozdulattal le tudom dobni, ha csöngetnek.
2014. dec. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Ne izgassátok fel, most mindenhova befog csengetni. :P
2014. dec. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, én a fürdőszobából öltözetlenül nem jövök ki.
2014. dec. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor általánosba jártam és mentem fel a 3-dikra a lépcsőházban az elsőn rám nyitott egy szép nő, 1 szem selyem köntösben, de látszott nem engem várt, biztos a pasiját akarta meglepni és azt hitte ő jön fel a lépcsőn.

Kár, hogy nem voltam idősebb, akkor biztos mondtam volna neki valami poénosat :D

2014. dec. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Shai-Hulud ***** válasza:
73%
Mikor csengettek, kiugrottam a zuhany alól, és a felső kulcslyukon kukucskáltam kifelé, hogy ki lehet az, mikor az alsó kulcslyukból megszólalt egy hang: "kis kócos, küldd ki anyukádat!"
2014. dec. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen meztelenül vagyok itthon most is. Hoppá, most megyek, mert csenget a postás.
2014. dec. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%

Ajtót még nem nyitottam meztelenül senkinek, mert kertes házban lakom. De szorólapot és küldeményt már vettem át. :)

Az első csaj annyira zavarba jött, hogy elszorta az összeslapját.

A második esetnél meg a csaj direk megvárta hogy oda menjek a kapuhoz.

2014. dec. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Meztelenül nem nyitottam még de már álltam meztelenül a postásunk előtt.

Fürdő törölközőben nyitottam neki ajtót, mert nem volt éppen más kéznél. Egy huszon éves srác volt ajánlott levelet hozott amit alá kellet írni. Poénkodott, hogy nem adja oda csak ha leveszem a törölközőt. Helyes volt és én is jó passzban voltam, nem kicsit lepődött meg amikor lehullt rólam a törölköző. Remegett a keze amikor átadta a levelet.

2015. márc. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!