Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít?

Csak engem idegesít?

Figyelt kérdés

1. Mikor vendégségben vagyok, és tízszer elmondják, hogy maradjak még. Azt mondom, hogy már mennék, egyszer azt mondják, hogy még maradjak, addig oké. De mikor elmondják, rengetegszer, hogy maradjak még, ne menjek már haza, mikor már eldöntöttem magamban, hogy indulok, az idegesítő. Elmondják egyszer, mert így illik. De ha akkor azt mondom, hogy nem, akkor miért kell tovább győzködni?


2. Megkérdezik, hogy kérek-e enni/inni valamit. Azt mondom, hogy köszönöm, semmit sem kérek. Erre: "De van x étel meg y ital, biztos nem kérsz? Tuti? 100%?"

Ha egyszer elmondtam, hogy semmit nem kérek, mit nem lehet megérteni rajta?



2014. dec. 14. 14:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is falra mászok ettől, 20-szor meg kell kérdezni hogy kérek e enni/inni még, 20-szor mondom hogy nem és már nekem kellemetlen a visszautasítás.
2014. dec. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!