Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az beteges, ha éjszaka ki...

Az beteges, ha éjszaka ki szoktam menni biciklizni?

Figyelt kérdés
Hülyének néznétek emiatt?

2014. okt. 25. 23:33
1 2
 11/18 *Nekomimi* ***** válasza:
Szerintem nincs abban semmi beteges. :D Én például fél óra múlva indulok sétálni. :D Ilyenkor jó kint lenni, mert minden oly nyugis, nincs rajtam kívül senki.
2014. okt. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyszer hajnalok hajnalán azt vettem észre, hogy a kihalt utca közepén épp egy gördeszkás suhan el. Az az út nappal egész nap tömve van. :)
2014. okt. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én is inkább éjszakai ember vagyok. Valahogy mindig közelebb állt hozzám az éjszaka a maga csendességével, magányosságával, rejtelmeivel, csodáival, fennségével, méltóságával. Kosztolányi Dezső Hajnali részegség című verse tudja csak felidézni ezt az érzést, amelyre gondolok.


Régebben órákig voltam képes kint üldögélni a kertben a fák alatt a rövid nyári éjszakákon, és csak üldögéltem, amíg hajnalodni nem kezdett.. Sokat bicikliztem is ilyenkor, volt, hogy innen a tanyáról bementem a közeli városba és ott suhantam az utcákon. Volt, hogy ellenkező irányba mentem, be a pusztába és néztem a csillagokat. De én később, 3-4 óra fele indultam el, és hajnalig bicikliztem, majd hazamentem aludni. "Normális ember" soha nem értené meg ebben a szépséget.

2014. okt. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Megnyugodtam!!!!

Ezek szerint más is szeret éjjel biciklizni. Én csak sétálni, mert akkor csend, nyugalom van.

2014. okt. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ilyenkor a hozzátartozók mit szólnak? vagy egyedül laktok?
2014. okt. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Így van, én is a nyugalom, a csend miatt szeretem az éjszakai biciklizést.


Én a szüleimmel lakom, kicsit hülyének néz anyám, amikor mondom, hogy éjjel kimegyek tekerni egyet. Fater nem szól semmit. :D

2014. okt. 26. 09:51
 17/18 anonim ***** válasza:

Én meg futni szoktam éjszaka. :D

Nem foglalkozik velünk senki, nyugi! =)

Ilyenkor már különben sincs sok ember kint az utcán, lehet, hogy nem fogsz majd találkozni egy teremtett lélekkel sem.

2020. aug. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én is imádok éjszaka biciklizni :D

Van hogy sőtétedédkor megyek el otthonról, és nyáron akár 10-11-ig is tolom. 17F

2020. dec. 27. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!