Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Törökországban Adanában...

Kerubin kérdése:

Törökországban Adanában valaki tud munka lehetőséget?

Figyelt kérdés
2014. szept. 18. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Ahhoz kell munkavállalási engedély.

A munkavállalásihoz tartózkodási engedély kell.

A tartózkodásihoz bejelentett lakcím kell To.-ban.

A bejelentett lakcímhez török bankszámla kell. (Amihez meg bejelentett lakcím kell, szóval ez egy ördögi kör.)

2014. szept. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A lakcím az talán megoldóban látszik ,mivel a leendő párom török állampolgár.Csak gondoltam hátha van itt olyan aki tud segíteni munka ügyben .
2014. szept. 22. 08:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Magyar-török jogi fordító vagyok. E-mailben kapom meg az anyagot, és másnap 9-re kell visszaküldenem. Egy átlagos (pl. angol) fordító dupláját kapom, mert nincsenek magyar fordítók.

Több városból is küldenek anyagot, szóval mindig van munka, és jó pénz van benne.

Ehhez nem kell munkavállalási, mert bedolgozok egy irodának.

2014. szept. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja, a lényeg lemaradt, hogy szeretném átadni ezt a munkát, mert családi okokból nem lesz időm rá.

Ha tudsz törökül, akkor szívesen küldök egy próbafordítást, és ha megy, és tetszik, akkor "átadlak" a fordítóirodának.

2014. szept. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon jó lett volna jól is hangzik de sajnos én még csak most tanulom a török nyelvet .
2014. szept. 22. 16:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Mielött munkavallalason gondolkodsz a Budapesten talalhato Török nagykövetsegen az Andrassy uton munkavallalası vızumot kell ıgenyelned. Csak ezzel vallalhatsz munkat Törökorszagban barhol. Nagyon draga ennek a vızumnak a kıvaltasa. Ha ferjhez ıs szeretnel mennı csak ugy vagj bele hogy elötte szınten a Török követsegen meg Magyarorszagon hosszu tavu ıtt tartozkodasra jogosıto vızumot kell ıgenyelned amelynek szınten van dıja.Enelkül csak turısta vızummal fogsz jönnı amely 180 napon belül 90 nap itt tartozkodasra jogosıt fel,hıaba töröltek el nemreg hogy magyarooknak mar nem kell vizum ez csak annyıt jelent hogy a hataron nem kell erte penzt fızetned de a szabalyok nem valtoztak az ıtt tartozkodast tekıntve. 90 nap egyben vagy több reszletben fel even belül,tovabb nem es ha turısta vızummal erkezel akkor az ıtt tartozkodasod jogcımet ıtt nem valthatod at teehat ıtt hıaba probalsz mennı majd az ıdegenrendeszetre ügyınteznı nem fogadjak el a turosta vızumot sajnos...nagy problema ez tudom de ıtt elek es hıdd el megjartam ezt az utat mar en is ezert tudom bıztosan mondanı neked,megha nem ıs vıdam amıt leirtam. belinkelem neked a Török nagykövetseg honlapjat onlıne kell ıdöpontot kerned majd:

[link]

2014. szept. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!