Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Ti nem féltek attól,...

Nagi88 kérdése:

Lányok! Ti nem féltek attól, hogy olyan kiállhatatlan hárpiák lesztek 50+ évesen, mint akik esetleg a családotokban, vagy környezetetekben vannak?

Figyelt kérdés
2014. aug. 31. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem:DD Már most más vagyok mint a 30-as korosztály sokasága, akiből egyértelműen lehet látni, hogy afelé mozdulnak, mint amit te a kérdésedben irtál:D
2014. aug. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát én is kivétel vagyok, sok szempontból, gyereket szeretnék, férjet és boldog békességet. - ezen kívül nem sokban hasonlítok az 'átlagos nőre', mert ma már a kosztüm sem átlagos.


Nagynéném, aki majd egy hetet tölt nálam, mert ügyeket intéz idézte fel anyám. Nem szép ilyent mondani egy anyára, de ha egy jó szava sem volt hozzám, mert nem kívánt gyermek voltam, egyetlen nem kívánt és az ötödik. A második legfiatalabb idősebb testvéremtől is volt unokája már, mind négy testvéremtől nálam idősebb unokája is van, - mellesleg most jöttem rá, nem tudom az ilyen rokoni szállak magyar megnevezését, nem vagyok otthon a témában sem. Már 17 évesen kollégiumba mentem.

2014. aug. 31. 11:28
 3/8 anonim ***** válasza:
20%

Juj, ilyet nem szabad írni, mert le leszel támadva.

Azok sem hárpiák, csak nem kapnak kellő szeretetet.

(nem csodálom)

2014. aug. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Áh, a szeretet közvetlen kifejezésének szikrájától borsódzik a háta, és férje két megmaradt gyermek még szereti is. Olyan osztrák németesen.
2014. szept. 1. 23:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor inkább egy pszichológiai eset a nő, szerencsétlen gyerekei.

Lehet, már erősen klimaxol.

2014. szept. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom itthon, hogy van az osztrák nők, de sok honi nő is lehet klimax miatt, (is) 50+ évesen mind ilyenek.


Meg ha nem is szexuálisan, de kapu zárási pánik. - unokák nagyobbacskák már, főleg hogy ebből ne kérjenek, megmaradt gyermekei idősebek nálam, pedig én is közelebb vagyok a harminchoz mint a húszhoz.

2014. szept. 2. 09:48
 7/8 anonim ***** válasza:
20%
Fiúk! Ti nem féltek attól, hogy olyan agresszív alkoholisták lesztek 50+ évesen, mint akik esetleg a családotokban, vagy környezetetekben vannak?
2014. szept. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez hogy jött ide? :O
2014. szept. 2. 13:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!