Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek az eltűnt...

Szerintetek ezek az eltűnt lányok nem hasonlítanak egymásra? Mindegyiik szőke hajú kivéve a Denise Pipitone.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2014. aug. 27. 18:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Esetleg ha képet linkeltél volna...

De a kérdésedben már meg is válaszoltad:)

2014. aug. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kicsit. Nem jelentos. Mint egyik szoke kislany a masikra. Denise teljesen mas, o deli tipusu. Barna haj es szem.
2014. aug. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen de mért pont ők kellettek a gyerekrablóknak?Szőke kékszemű?
2014. aug. 27. 18:58
 4/16 anonim ***** válasza:

Ugy velem, a ket esetnek nincs koze egymashoz. Tehat a veletlenek osszjateka.

A feher boru kislanyok kozott nagyon sok szoke gyerekkent. Szerintem nem kell (szabad) parhuzamot vonni a ket ugy kozott.

2014. aug. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Sőt még ezek is hasonlítanak egymásra,és az April Jones fényképei némelyik olyan mintha egy másik lány lenne rajta.Minek festik be az Angol szülők a gyerekük haját feketére?

2014. aug. 27. 19:57
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Akkor ezek szerint neked minden 2. ember hasonlíthat a másikra, mert ezek egyáltalán nem.
2014. aug. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de az is véletlen,hogy a Denisét Görögországban látták,és aztán meg ott lett a következő híres eltűnt cigánylány.Rengeteg gyerek tűnik el minden országban de velük nem foglalkoznak anyit mint ezekkel.
2014. aug. 27. 19:59
 8/16 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem mondtam ilyet hogy nekem minden két gyerek hasonlít egymásra.Én nem az Erzsébet vagyok aki azt hite magáról hogy én vagyok a Niki lánya.Éveken keresztül.
2014. aug. 27. 20:00
 9/16 anonim ***** válasza:

? He? Erzsebet? Niki?

A mirror es a daily star brit lapok, persze, h brit eltunesekrol beszelnek. A Madeline-sztori pedig azert volt erdekes, mert sokaig a szuloket gyanusitottak.

Az esetek kozott, tovabbra is azt mondom , nincs osszefugges.

2014. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mit is akarsz tulajdonképpen mondani?
2014. aug. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!