Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért osztja itt az észt...

Miért osztja itt az észt mindenki miközben? (lent)

Figyelt kérdés
Mindenki mondja, hogy jajj 15 éves lányoknak még minek smink, meg minek kellenek jó ruhák, lényeg, hogy legyen mit felvenni. Meg suliba is kényelmes hátitáska kell. Aztán meg lenézik azokat akik nem sminkelik magukat vagy hátitáskával járnak suliba, sőt ezeket a fiúk se veszik észre. És már nagyon idegesítő ez az egész mikor mindenki tudja, hogy szebb az aki sminkel és ad magára.
2014. aug. 18. 01:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ki nézi le őket? Értelmes ember nem nézi le az embertársait a smink, vagy hátitáska miatt..Aki igen, az nagyon felszínes, sötét ember.

Fiúk..Melyik fiúkra gondolsz? Azokra, akik d**ni akarnak? Azok persze, hogy nem fognak észrevenni, de értelmes fiú viszont igen.

Nem értem, miért akarsz ennyire megfelelni mindenkinek.

2014. aug. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 shoona:D ***** válasza:

Ne keverd össze,hogy amiről te beszélsz az egy normális,nem túlzó,iskolába és társaságba illő smink és öltözet,amit meg itt leszólnak az az mikor egy lány beleesett a festékes vödörbe.

A hátitáskában nem értek egyet.Szerintem sokkal kényelmesebb,mint a válltáska,és nem teszi tönkre az ember gerincét.

2014. aug. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy belevaló lány smink nélkül is tud jól kinézni, és népszerű is tud lenni.
2014. aug. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van különbség egy 15 és egy 30 éves ember felfogása között.
2014. aug. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, lehet velem vagy a gondolkodásommal van a baj, de én is hátizsákkal járok, és nem mondhatom hogy nem vettek észre a fiúk. Sőt, nálunk egyenesen azokból a lányokból volt kevesebb, akik kézitáskával jártak. Mellesleg szerintem most örülnöm kéne, hogy olyan társaságban voltam, ahol az egész suli fiúállománya MAGASRÓL TETT ARRA, hogy kinek milyen a táskája (?????) vagy sminkeli-e magát. Pedig eléggé retardáltak voltak. Akkor látom vannak retardáltabbak is O_O
2014. aug. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!