Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A kopaszokat miért kell első...

A kopaszokat miért kell első látasra elitélni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy vannak azok a tajparasztok akik teljesen meg érdemlik. De 18 vagyok és oldalt kopaszodom, nem lehet tudni hogy a fejem tetején mennyire fogok és hogy egyáltalán mikiegérként mennyire lesz gáz fejem.. Mellesleg kondizok is, szóval most ha leborotválom a fejemet a kopaszodás miatt semmivel sem leszek más ember mint amilyen moost vagyok, nem foogok lepattinta egy csajt az első menet után stb.. és szerintem ez a probléma másoknál is megvan. Gondolok én a munkahelyekre, lányokra vagy csak simán bárkire.

Szoval csak nem értem ettőlég lehet normális ember?


Ha tudtok kmentet hozzáfűzni várom őket.



2014. aug. 13. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem veszem észre ,hogy elítélik őket, pedig erre felé sok van.Ha normálisan viselkedik, akkor semmi gond nincs vele, olyan mint más ember.

Az már persze más dolog ha tele van tetoválva az egész teste.

2014. aug. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a 17 életévem alatt 1 emberrel sem találkoztam, aki elítélte volna a kopaszokat.
2014. aug. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én meg vagy 20 éve vagyok kopasz, (nem kihullott a hajam, hanem borotvált, nem szeretem a szőröket a fejemen) és szintén 1 emberrel se találkoztam, akiről levágtam volna, hogy elítél.
2014. aug. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszenek a kopasz pasik.Na nem az ilyen tetkós,hájfejek,hanem a cuki szép fejű kopaszok! :)
2014. aug. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ki és hol ítéli el őket????

Én nem tapasztaltam, az irodában ahol korábban sok fiatallal dolgoztam volt pár...

2014. aug. 14. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Valójában haveroktól hallottam hogy munka közben a vásárló problémázott. Meg a másiknak nyiltan megmondták munkahelyen hogy így nincs lehetőség arra hogy felvegyék. stb..
2014. aug. 14. 11:16
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet ,hogy a haverjaid csak szivatnak egy kicsit?

És azok a kopasz emberek akiket írtál, nem voltak látványosak?(sok tetkó,extrém kiegészítők stb.).Mert általában azok miatt szoktak problémázni

2014. aug. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk a srácnak van pár tetkója. De más dolgok nincsnennek.
2014. aug. 14. 19:28
 9/9 anonim válasza:
Vin Diesel-t,Bruce Willis-t stb. Szerinted elítélik? :D
2014. aug. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!