Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a jobb?

Firedoom kérdése:

Szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb? Ha valakinek kimagasloan szar elete volt kb 25 eves koraig (de voltak nagyon jo pillanatok is) es valaszthat:

Ujrakezdhet mindent.

2lehetoseg:

Elfelejt minden rosszat, de a jot is (az alap keszsegek, tudas megmarad)

Vagy emlekezik mindenre es ugyan ugy lehetoseget kap az ujrakezdesre.



2014. aug. 11. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ miit értünk szar élet alatt én pl rám omlott ház rettegés szegénység éhezés betegség stb velem ez volt és ezt tartom szar életnek én elfelejteném ha tudnám de nem bírom...
2014. aug. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

a szar elet valoban relativ es nem is lehet altalanositani, de a valaszokbol lehet egy atlagos kepet levonni.

Es akkor is elfelejtened, ha a jo is menne vele?

2014. aug. 11. 11:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem sokk jóban volt részem de azok a percek órák napok elmúltak,lehet még jobb is,én felejetnék úgy is de mint írtam az életemben borzalmas dolgokat éltem meg ha az az ára hogy elfelejtsem sokk rosszat hogy mennyen vele egy kicsi jó ám legyen..
2014. aug. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Második, mert annak tudatában választok, ami éppen vagyok. Én megvagyok magammal elégedve ezért nem kockáztatnék egy esetleges rossz énért.
2014. aug. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem a rosszból is lehet tanulni. Mindenképp a másodikat választanám,így az újrakezdett életben bölcsebb lennék.
2014. aug. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!