Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem jövök ki a pénzből amit...

Nem jövök ki a pénzből amit keresek. Mit javasolnátok?

Figyelt kérdés

Nem tudok kijönni a fizetésemből!Havi 90 ezer forint,nehéz fizikai munkára. Kihasználva érzem magam! Nem veszek semmit évek óta! Se műszaki cucc, kéne egy jobb telefon,tv stb!

Ruháim se sok van,régen márkásabban öltözködtem de most már kínaiba sem járok!

Javarészt lakhatásra meg ételre költök,még bérletet sem tudok venni,pedig nem szeretek bliccelni!

Nem kéne le lombozni magam,de mégis boldogtalan vagyok!


2014. júl. 27. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha albérletben laksz akkor olcsóbb, vagy társbérlet. Esetleg csak egy szobát bérelj. itt rengeteget megfoghatsz. Nézegess másik helyet ahol többet kapsz. Esetleg valami másodállás ha az idődből és erődből kitelik.
2014. júl. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

azt kell mondjam, hogy azzal a 90nel még jól jártál, keresztanyám havi kb 60ért melózik


vagy túlórázgass (ha birod), vagy ahogy az első is irta

2014. júl. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szobát bérlek! Nincs magas iskolám, és ma örülhet az ember ha dolgozik! A kollégáimat is sajnálom,ők sem jönnek ki a fizuból de ő rajtuk ez nem látszik annyira mint rajtam!

Nem tűnnek szomorúnak!

Napi 8 -10 órákat dolgozom, éppen nem olyan sok,de mégis azt érzem nincs elég szabadidőm! Nem csinálok semmi olyat ami igazán boldoggá tenni,jóformán mindenhez pénz kell!

2014. júl. 27. 17:33
 4/10 anonim válasza:
Alapvetően a lakhatási lehetőségeidről nem írtál. Ahogy írod, az életen nem tudsz sokat spórolni, esetleg keress másik munkát, de sem a szaktudásodról, sem a korodról, sem a képesítéseidről nem szólt a kérdés. Így nehéz lesz jót válaszolni.
2014. júl. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Lehet csak többet kéne a szabadban lenni!

Gyerekkoromban sokat jöttem mentem,aztán felnőttem és pénz nélkül nem megy, az meg nem jó ha az ember csak sörözget!

2014. júl. 27. 17:36
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem fejtek ki mindent, nem akarom,hogy abba az irányba menjen a beszélgetés, esetleg a végén én legyek a hibás,most nem ezt akarom hallani! Mint ember az embernek véleményeket szeretnék!
2014. júl. 27. 17:38
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A sz@r kivédhetetlen, tudom ez kevés vigasz, de nem vagy egyedül.
2014. júl. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Keress kisebb olcsóbb szobát vagy keress társbérlőket, kötözz haza, költözz össze munkatársakkal, baráttal barátnővel.


Keress olyan munkát ami többet fizet vmennyivel.

2014. júl. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha lett volna rá alkalma már rég megtette volna, de nincs és a kérdés maga is költői. Sajnos nincs mit tenni.

Mindenesetre Magyarország jobban teljesít.

2014. júl. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg költsön kevesebbet, estére egyen vajaskenyeret a szarvaspörkölt és a kaviár helyett, és máris marad a pénztárcában. Havi 4x megteszi máris spórolt valamennyit, bele nem fog halni.
2014. júl. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!