Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért utálják az emberek a...

Miért utálják az emberek a Dubstep-et?

Figyelt kérdés
Meg ha meg hallják az osztálytársaim hogy Skrillex egyből mindenki hogy fúj !

2014. júl. 11. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Mert az nem zene...ilyet bárki tud.
2014. júl. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Skrillex nem dubstepet csinál, csak valami olyasmit akar. Az igazi dubstep ilyen: http://www.youtube.com/watch?v=W5WxZNIpszs


Vagy lágyabb, dallamosabb, ez a liquid dubstep: http://www.youtube.com/watch?v=sDI6HTR9arA

2014. júl. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 *Nekomimi* ***** válasza:
96%

Szerintem ugyanannyira utálják, mint a többi műfajt.

Úgyértem, aki rockot hallgat, az persze, hogy azt mondja fúj és ez igaz fordítva is. Mint ahogyan egy Peter and the test tube babies imádó is lefújjolja a Bieber fanokat... :D

Én személy szerint nem utálok egy zenei műfajt sem, mert tisztában vagyok azzal, hogy az ízlések különbözőek.

Nem szeretheti mindenki ugyanazt és senki sem erőszakolhatja rá egy másik emberre a saját ízlését.

2014. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

Mert nem volt idejük megszokni,nem ezen nőttek fel,ezért elvből utálnak mindent,ami új,függetlenül attól,hogy jó e vagy sem.

Skrillex pedig jó zenéket csinál,nem véletlenül lett annyira híres,nincs rajta semmi fikáznivaló.Kihalna minden műfaj,ha mindenki úgy állna hozzá hogy "áh ilyet mindenki tud" , de nyilván aki nincs benne ebben,annak fogalma sincs milyen technika,és tudás lapul a háttérben,mert baromi nehéz jó zenét alkotni.Csak irigykednek,hogy valaki megtud élni belőle,ha nem így lenne akkor az irigykedők is ebből élnének,mert ugye ennél könnyebb dolog nincs a világon.

2014. júl. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem utálom, csak simán nem szeretem, nem fog meg benne semmi. De nem is irritál, nem fújolok rá, pláne a hallgatóira nem.
2014. júl. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11%
Hát ez valami borzalmas, nem is csodálom, hogy utálják. Ez nem zene bazki. Gagyibb 20 éves játékokba jobb zenék vannak ,mint ezek.
2014. júl. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
8%

Nem értem miért csodálkozol. Ez egy igénytelen f*s. Még csak zenének sem nevezném. Nekem igenis meg van a véleményem arról, ha valaki ilyet hallgat, szerintem ez nem vall nagy intelligenciára.

Sőt a mai "zenék" többsége is ilyen. Ritka, aki igazi értéket tud közvetíteni a mai világban. Érdemes a 70'es, 80'as, 90'es évek zenéit hallgatni, bár a 90'es években már elkezdett hígulni a dolog. Egy akkor gyengébbnek nevezett együttes is magasról felülmúlja a mai "zenészeket" minden szempontból. De akinek a dubstep meg a társai jönnek be, annak ezt hiába magyarázom.

2014. júl. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Nekem az jön be ha kiszaggatja az ablakot,lehet rá edzeni,vadulni,mert szépen szól,jól összevan rakva,és nagyon vad!

Amikor ez kell,akkor Dubstep & Electro. Ez a lényege,hogy pörgessen.Nem kell összekeverni a többi műfajjal.Itt nem szöveget kell nézni,nincs mondanivalója.Olyan mintha a transformers-t hasonlítanánk össze egy szívszorító drámával.Egyik a látványra megy,a másik pedig arra,hogy érzéseket ébresszen fel,mélyen hasson a nézőre.

Mindkettő más miatt jó,más időben,más helyen,de emiatt nem kéne leszólni egyiket sem.

Szeretem a rock-ot,a metal-t,az akusztikus dolgokat is,szinte mindent meghallgatok,ami tetszik,stílustól függetlenül.

Nyilván a terrorcore,drum&bass,industrial,darkmetal...stb stílusoknak már nincs olyan népes hallgatótábora,mert nehezen emészthető cuccok,de emiatt még nem kell leszarozni egyiket sem,csak mert nem ezt hallgatják a legtöbben,és neked épp nem tetszik.

Na ezzel be is fejeztem a magyarázkodást,aki megérti egyetért,aki nem tudja felfogni,az meg lepontoz,és elélvez az örömtől,hogy ő is hozzájárult az arányom romlásához...

2014. júl. 12. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
68%
he xd a dubstep a legjobb :D
2014. júl. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
69%
Nagyszájúnak tűnnek itt páran. Hordják a dubstepet a sárba, és lágyan azt fogalmazzák meg hogy hülye aki hallgatja. Idézem: "aki ilyet hallgat, az nem vall nagy intelligenciára". Mondok én valamit. Érdekel a csillagászat, tudományok, művelt ember vagyok, és szeretem a dubstepet. Ilyet bármikor összedobsz? Igénytelen? Hajrá! Csinálj egyet! Csak fele olyan jó legyen mint pár jó dubstep. Én itt megvárom.
2014. aug. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!