Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jó nézni, ahogy mások...

Miért jó nézni, ahogy mások fociznak? Nem jobb ha te csinálod?

Figyelt kérdés

Sosem értettem miért jó focimeccseket nézni a tv előtt, meg őrjöngeni a gólokon. Sokkal több értelmét látom kimenni a pályára és focizni.


És mit számít, hogy melyik focistát hogy hívják, meg hogy melyik csapatban játszik? A krumpli szedő Mari néni hasznosabb társadalmi munkát végez, mint az, aki az öncélú hobby-jából él, szóval a Mari néni neve előbb fog érdekelni, mint valami brazil semmittevőé.


Mennyire lehet üres azoknak az élete, akiknek az határozza meg a napját, hogy a világ másik végén egy labda áthaladt egy fa kereten?



2014. jún. 12. 07:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Persze, jó dolog kimenni és sportolni, de a tévében lévő foci egyfajta szórakoztatás (kivéve a magyar focit, az siralmas).


Semmivel sem rosszabb a brazil világbajnokságot nézni, mint bármilyen más szórakoztató tévéműsort /színdarabot /koncertet.


Egyébként ha Mari néni előbb érdekel téged, miért nem róla indítottál kérdést?


Mennyire lehet üres annak az élete, aki ilyenen képes fanyalogni? Gondolom, nem vagy kötelezve a VB figyelésére.


A te szórakozási forrásaid is lehetne ám kritizálni, ugye tudod?



34N(!)

2014. jún. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
3%
Az en ferjem mint egy megszallott varj a a foci VB-t... en sem ertem mi a jo benen , nezni, ahogy a mas fut a labda utan... most jon a halalos unalom a VB vegeig!!! kezdem tervezni a gyerekkel a kulonprogramokat! ugy sajnalom magamat:)
2014. jún. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek mást jelent a szórakozás, valaki focimeccset néz, sportol, valaki discoban bulizik, valaki kerti munkát végez, nem vagyunk egyformák...
2014. jún. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
33%
Én még a foci lényegét sem értem! Szalad az emberke a labda után, amikor utoléri elrúgja, aztán szalad utána megint :)
2014. jún. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok, és nem vagyok focimániás, de meg tudom érteni, miért szeretnek olyan sokan futballt nézni. Ha ott vagy élőben a stadionban, az valami fantasztikus érzés, ahogy összegyűlik több tízezer ember. Amikor csak egy kisebb társaság gyűlik össze a tévé előtt, annak is megvan a varázsa. Ahogy mindannyian ugyanannak a csapatnak szurkoltok, vagy éppen egymás ellen, drukkoltok, hogy a saját csapatotok nyerjen... Sokan fogadnak is, ez még izgalmasabbá teszi a meccset.

Nincs semmilyen sport, amit szeretsz nézni? Én pl. a műkorcsolyát szeretem, mert gyönyörűek szoktak lenni a táncok.

2014. jún. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem a focit, leginkább azért, mert ritka a tényleg izgalmas meccs amit látok, meg engem sem érdekel. De ettől még megértem hogy mást érdekel.


Ennyi erővel ne nézz forma 1-et, WTCC-t, se semmi autósportot, mert hát a szomszéd gyerek is jól csapatja a fűnyíróval a kertben. Vagy ne nézz tv-t, ne olvass újságot, mert kit érdekel mások élete.


Engem inkább idegesít a magyar foci, mert azokat én is inkább kapálni küldeném 8-1-es vereségek után.


Az élet ürességét meg hogy tudod mérni a focihoz? Kérdés hogy a te életed mennyire lehet üres, ha ezen van időd energiád háborogni.

2014. jún. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

"Nincs semmilyen sport, amit szeretsz nézni?"

Nézni nem. Csinálni annál inkább. Ez olyan mint a szex ... miért nézzem, ha csinálhatom is?


"Vagy ne nézz tv-t, ne olvass újságot, mert kit érdekel mások élete"

Évek óta nem nézek tv-t és nem olvasok újságot. Akiket ott mutatnak, azoknak az élete soha nem is fog érdekelni. :D

Igényes dolgokkal nem foglalkoznak a médiában, mert azt nem lehet eladni. Tényleg unalmas lehet az élete azoknak, akiket csak a tv tud kirángatni az apátiából.

2014. jún. 12. 14:14
 8/17 anonim ***** válasza:
25%
Jobb focizni,mint focit nézni,de szerintem mindegyik unalmas.
2014. jún. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
30%
Én az egész focit nem szeretem, viszont egy jó game vagy társaság mellett mikor 5ezred van rajta akkor tud izgalmas lenni :)
2014. jún. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nézni nem. Csinálni annál inkább. Ez olyan mint a szex ... miért nézzem, ha csinálhatom is?"


Demagóg :)



"Évek óta nem nézek tv-t és nem olvasok újságot. Akiket ott mutatnak, azoknak az élete soha nem is fog érdekelni. :D Igényes dolgokkal nem foglalkoznak a médiában, mert azt nem lehet eladni. Tényleg unalmas lehet az élete azoknak, akiket csak a tv tud kirángatni az apátiából."



Te bizonyára nem hallottál még a Discovery, NatGeo, Spektrum stb csatornákról :)

2014. jún. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!