Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk! Mennyire gáz, ha egy...

Fiúk! Mennyire gáz, ha egy lánynak kicsit szőrös a lába?

Figyelt kérdés
Olyan alig fél centis, ritkásabb szőrszálakra gondolok.
2014. jún. 11. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
6%

szeretem a szőrös lányokat.

annyira hogy már ki is csaptam.

2014. jún. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Mivel emlősök vagyunk, ez természetes jelenség.
2014. jún. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Teljesen normális dolog. A szőrtelenítés csak egy divat, majd előbb-utóbb megunják az emberek és megint a szőrös test jön divatba.
2014. jún. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
-ezen ne öld magad,mi fiúk,csak egy közbenső állomásnak tekintjük a lábat,nem baj ha szőrös ,a nunira hajtunk,az a cél,a láb lényegtelen....
2014. jún. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Alapvetően észre sem lehet venni a lányok szőrét, olyan ritkás, vékony és vékony szálú. Ez az egész szőrtelenítősdi egy kicsit tartósabb divat, de attól még csak divat, majd elmúlik ez is, tipikusan a nők saját maguk elé állított újabb felesleges elvárása ez a szőrtelen dolog. Ne legyen ízléstelen, szóval nagyon erős, vagy sűrű, az azért tényleg nem olyan esztétikus, vagy nőies, de ha csak ilyen vékony szálú, szinte pihének mondható, az teljesen rendben van.
2014. jún. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én természetes dolognak tartom, de sokan megszóltak már miatta engem is, másokat is, leginkább ilyenkor nyáron amikor ugye mindenki rövid nadrágban/szoknyában jár
2014. jún. 11. 18:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg undorító ha a lány szőrös.


24F

2014. jún. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, csak közötte ne legyen az:)
2014. jún. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!