Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vizsgázzak vagy ne?

Vizsgázzak vagy ne?

Figyelt kérdés

Jelenleg bölcsésztanon vagyok és jövőre megyek át egy másik, komolyabb egyetemre.

Két lehetőségem van: megtartom a bölcsészetet másodlagosként vagy teljesen abbahagyom.

A helyzet az, hogy elég sok időt vesz igénybe és nem tudom, ha jövőre fogok tudni mindkettőből készülni.


Mi a véleményetek ?


2014. jún. 6. 07:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem sok értelmét látom, főleg azért, mert így duplán fogod fogyasztani a támogatott féléveidet. Befejezed a bölcsészt, az addig elért eredményeid valameddig érvényesek maradnak, szóval akár később onnan folytathatod, ahol abbahagytad, ha lesz hozzá kedved, időd, stb.
2014. jún. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ha csak azért jársz ilyen szakra, h diplomát szerezhess, és azzal kérdezd meg h "elvitelre, vagy itt fogyasztod?" annak semmi értelme. remélem a komolyabb egyetemen komolyabb szakra mész, és nem népesíted a diplomás munkanélküliek táborát, ha nem érdekel, és nem látod értelmét, hagyd a fenébe
2014. jún. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

igen, komolyabb szakra megyek,második válaszoló


a bölcsészetet szeretem,csak az a gond,hogy az egyetemi oktatásának nem sok értelmét látom

2014. jún. 6. 07:52
 4/6 A kérdező kommentje:

segítsetek, nem tudom mit egyek


nagy a nyomás rajtam, mindenki elvárja tőlem, hogy jövőre folytassam párhuzamosan a két egyetemet, de egyszerűen úgy érzem, hogy felemésztődöm ettől


már hetek óta nem alszom, folyton kattog az agyam a vizsgákon, az anyagon, a jövőbeli kilátásokon és afelé hajlok, hogy a bölcsészeten töltött idő időpazarlás lesz utólag visszanézve

2014. jún. 6. 08:05
 5/6 A kérdező kommentje:

nem nyavalygásnak szántam, elnézést ha ez jött volna le


csak nagyon tanácstalan vagyok, sürget az idő és úgy érzem, hogy az ítélőképességem nem működik megfelelően a túlzott stressz miatt


nagyon hálás lennék, ha valaki türelmes volna és segítene

2014. jún. 6. 08:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a másik szak,amit akarsz?A bölcsészetnek tényleg nincs sok értelme,jelenleg.De lehet,hogy a másiknak sincs.
2014. jún. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!