Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Voltatok már durva házibuliban...

Voltatok már durva házibuliban? Ha igen, írnátok történeteket?

Figyelt kérdés
Tehát "durva" alatt azt értem, hogy nem ilyen 10-12 fős összejövetel, hanem tényleg magaslétszámos, nagy házas, rengeteg piás igazi háziBULIról beszélek. Mert engem most meghívtak egy elég komolynak hangzó buliba, és kíváncsi vagyok, mások miket tapasztaltak. Írjatok :D Lehet vicces, brutál, bármilyen. Köszi!
2014. máj. 16. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Életem legjobb házibulija.. 10-re mentünk ( asszem 35-en vagy 36-an lehettünk ) Ricsike barátom házibulijába, és másnap reggel fél 7-ig nyomtuk, mondanom sem kell... Mielőtt elkezdődött volna az egész mulatozás, az egyik ( mondanom sem kell: szőke ) csajszi beleesett a medencébe, és csurom vizesen elkezdett ordítozni. Megalapozta a hangulatot:) Háromnegyed 12 körül átsétált a 6 házzal arrébb lakó úriember, s 15-20 percen keresztül osztotta nekünk az észt, hogy ennyi idősen, és ilyen későn már ágyban lenne a helyünk.. Miután két idióta elmesélte neki, hogy az ágyat már 11 óra előtt kiraktál az erkélyre, hogy legyen hely táncolni.. A bácsika káromkodva továbbállt. Itt kb. kiesett jó másfél óra, szóval kb. háromnegyed 2-kor jött egy kis üvegezés, avagy a felelsz vagy mersz játék.. Egy szintén idióta ivótársunk az egyik haveromnak olyan feladatot adott, hogy másszon fel a SZOMSZÉD ház tetejére, és vetkőzzön le ( a garázstetőről átlehetett mászni a szomszéd ház melléképületére, onnan a tetőre ). A csaj felment, elbotlott a melléképületen, és leesett a szomszéd udvarba ( addigra már rendesen be volt piálva ).. Mindenki dőlt a röhögéstől, mellesleg a csaj kb. 25 percig bent maradt, amíg Ricsi barátom ( aki szervezte a bulit ) átmászott érte, és visszahozta őt, magával együtt:D. Ezután úgy döntöttünk, inkább abbahagyjuk az üvegezést, s ahelyett vicces sztorikat meséltünk egymásnak, iszogattunk. Hajnali 4 órakor megint átjött a már említett úriember, de hozta magával a feleségét, ( hálóing, mamuszka, zombi dizájn ) aki aztán nem kontrollálta magát, az egyik srácot felpofozta, a barátnőjét meg úgy leoltotta, hogy elkezdett sírni, majd hazament. Aztán, ha jól emlékszem hazavánszorogtak, és szóltak, ha mégegyszer felkelnek a nagy zajra, hívják a zsarukat. Itt megint egy filmszakadás, utolsó emlékem mikor fél 7 előtt pár perccek beállítottak Ricsi szülei.. Mondanom sem kell, Ricsi apucija kb. fél másodperc alatt kiugrott a kocsiból, és éppen jó belátásra akarta bírni szegény fiacskáját, -aki engedély nélkül szervezett bulit, amíg ők Horvát tengerparton voltak -, mikor éppen hasra esett egy sörösüvegben.. Hát, 2 percen belül szétszéledtünk. Azóta Ricsi barátom szobafogságban van. ( kb. 5 hete )


Hasonló élményeket kívánok!;)

2014. máj. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

nekem rövidebb van!

kb 20an voltunk, a megérkezés után mindenki benyomott 10-15 perc alatt 4-5 felest, pár sört, meg boroskolát.

egy óra múlva totál beütött a pia mindenkinek, se kép se hang!

készültek képek, ezeket másnap tudtuk visszanézni.

kb másnaposok feelling volt.

emlékszem, volt aki a tulaj pittbullját akarta megszeretgetni a kutya meg letépett róla szinte minden ruhát, ilyen finomságok voltak még...de a többit inkább le sem írom, met 18+ minden!

2014. máj. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Picit késő van már hosszú mesélésre, de nekünk is volt hasonlóan elvadult buli. Haver tartotta, viszonylag nagy ház volt, lehetett bőven bulizni, sokan nem voltunk mi annyira, körülbelül 20 ember lehetett, abból 5-en ott aludtunk már pár napja meg a buli után is, amolyan lazulásként, mert szülei 2 hétre elutaztak valamilyen munka ügyben.


Este 9 fele kezdtek az emberek megérkezni, gigantikus mennyiségű alkoholt halmoztunk fel, csak whisky volt vagy 5 liter összesen, meg mindenféle rövidből 1-1 üveg még legalább 5-6 fajta, vodka, pálinka meg hasonlók. Sört Metroból hoztuk előző nap, 8 tálcát vittünk, emlékeim szerint a sör 30k hufból jött ki ( nagyrészét házigazda állta, relatív gazdagok ) meg mellé hasonlóan gigantikus mennyiségű üdítő és rágcsálnivaló. Sokan hoztak is magukkal valamit, így csak halmozódott.


Elején a szokásos egyetek-igyatok érezzétek jól magatokat rendszerrel indult a dolog, aztán hamar beindultak a dolgok. Pár dologra emlékszek amit még direkt csináltunk.


Elején még lányok kitalálták, hogy maradjunk csoportokban lányok és fiúk és sorsolással válasszunk ki 1-1 embert, szemeket bekötni és smárolniuk kellett, utána kendőt levenni... voltak nagy nézések. :D Mondjuk itt még nagyrészt józan(abb) volt mindenki.


Közben pezsgővel valaki sikeresen ellőtte a csillárt, ilyen lelógó díszes fajta volt, repkedett mindenhova a dísz róla, bár igazából itt már senki sem akadt fenn rajta.


Körülbelül itt hoztuk meg azt a hibás döntést, hogy az eddig folyamatosan adagolt készletet behordtuk mind a nappaliba, na itt mindenki nekiesett mindennek amit látott, fogyott hamar minden. Rémlenek dolgok emberekről és helyzetekről amiket elég nehéz lenne leírni de én máig megszakadok rajtuk. Körülbelül éjjel 2-ig tudom azt mondani, hogy tudtam mi folyik körülöttem, onnantól csatlakoztam azok sorába akik képszakadás szintre kerültek.


Reggel az ébredés volt az a tipikus pillanat mikor szépen rájöttünk mi is történt és szembesültünk a lakással. :D A 20-ból mi 5-en akik ott voltunk meg még 3 ember maradt ott, érdekes mód a többiek valahogy sikeresen elmentek.


Én a nappaliban a kisasztal és a kanapé között ébredtem, gondolom utóbbin kezdhettem a szunyát. :D Egyik zsebemben egy adag tökmag volt beledöntve a másikban egy lány tangája ami később kiderült, hogy az egyik csajé volt 5-ünk közül, Ő elmondása szerint kellemes esténk volt, csak utána elfelejtette visszavenni, én meg ezek szerint eltettem. Ő fenn aludt az egyik szobában, valószínű onnan keveredtem én is le, mert elvileg üdítőért érkeztem le az éjjel, csak fel nem értem vissza. :D

A házigazda a konyhában ült már az asztalnál mikor keltem, saját elmondása szerint ott aludt az asztalra dőlve. 5-ünk közül a másik fiú a nappali sarkában aludt a másik lány pedig a házigazda szüleinek szobájában kisajátította az ágyat egyedül. :) 3-man akik maradtak, 1-ik srác kinn feküdt egy nyugágyban a kertben egy kabátba takarózva, Ő még jól emlékezett a dolgokra, elvileg rosszul volt, azért ment ki a levegőre kicsit, az utolsó 2-t pedig 1 fiút 1 lányt a fürdőkádban találtuk meg elég félreérthetetlen helyzetben, ha a félreérthetetlen alatt azt értem, hogy nem volt rajtuk ruha, csak bele voltak takarózva. Körülbelül 10 felé volt ez, 11-re érdekes mód csak 5-en maradtunk, mindenkinek volt indoka, pedig nyár volt. :D


Ara az elhatározásra jutottunk, hogy megebédelünk és csak utána látunk neki a háznak, mert rumli az volt mint a mesében.

Konyha viszonylag okés volt, bár valaki csak a mosogatóig bírta, nem beszélve az ott is szétszór pár üvegről és kajamaradékról, na meg a poharak 90%-a nem volt a szekrényben.

Ebéd meg némi kv után azért kezdtünk összerázódni, a teljes takarítást nem mesélném el, de késő estig el voltunk vele, csak a komolyabb felfedezett dolgokat említeném meg.

Az említett csilláron fenn lógott egy zokni ( rendes lábra való zokni ), előtérben a fogas ledöntve, fürdőben a kád körüli függöny leszakítva, fagyasztóládában egy kabátot találtunk, kinn az udvaron még egyet, 3 pár ismeretlen gazdájú cipő volt a bejáratnál ( pár ember nem volt fázós talpú... ), előtérben a függönyt tartó kis fa nem tudom mi a nevén egy tanga és egy melltartó lógott, a tv tápkapcsát nem találtuk de a helyén volt egy telefon... emellett a szokásosnak nevezhető dolgok, bokáig gázoltunk a kiürült üvegekben, zágcsálnivalós zacskókban és egyéb fogyócikkek maradványaiban, természetesen jó pár folttal a szőnyegen és a bútorokon, folt volt ez is az is... nem nevezném nevén, de nem csak innivaló. Estére mint az 5-en totál készen voltunk mire sikerült úgy ahogy rendet csinálni, a dolgok a rá következő napokban eljutottak a tulajdonosokhoz és a távkapcs is előkerült.


Ez a buli amolyan egyszeri alkalom lett, mert ami elején jó ötletnek tűnt másnapra egy hatalmas takarítás lett, de emléknek szerintem mindenkinek megmarad, már amennyire emlékszik belőle. Ekkor voltunk 18-23 év közöttiek.

2014. máj. 17. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én igen én is szeretnék ilyet írni írhatsz privibin adhatok ötleteket:)
2016. jún. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja félre értettem :D szilveszteri buli volt .. át mentünk csajokhoz 18 voltam ... gyöngyösön volt .. délután környékén .. és be piáltunk .. majd ki hívták a mentőket .. kb annyira majd nem össze estek a többiek kb ennyi
2016. jún. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!