Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért létszükséglet telefonról...

Miért létszükséglet telefonról kérdezgetni?

Figyelt kérdés
Egyre több kérdés van, amit telefonról írnak ki, de nem olyan, ami abban a pillanatban tényleg nagyon fontos lenne, hanem kis hülyeségek, mint pl. hogy az emberek miért ilyenek vagy olyanok, meg a barátnőm/barátom ezt meg azt csinálta stb. Tehát olyan, ami simán várhatna addig, amíg hazaér a kérdező és tud normális számítógépről írni. Ezzel nem lenne semmi baj, de olvashatatlanul írják ki, mert telefonon állandóan félregépelnek, nem tagolják a szöveget, nem nézik át, sokaknak még ékezetük sincs (ez mondjuk nem zavar, ha amúgy rendesen van írva a szöveg), és még ők hőbörögnek, ha a válaszolók belekötnek, hogy ocsmány az íráskép és olvashatatlan a kérdés. Mire jó ez ezeknek a kérdezőknek?
2014. ápr. 27. 20:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a kérdezők ezen a témán összesen nem gondolkoznak ennyit, mint te tetted most. A nagy többségük leszarja az írásképet, csak felhányja ide, és kész.
2014. ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

És mi van akkor ha nincs is más internetezési lehetőségük, mint a telefon?


Értem én, hogy XXI.század meg miegymás, de hidd el, akadnak még akiknek nincs számítógépük!


Mondjuk az tény, hogy attól még oda lehet figyelni az írásra!


Inkább a tiszteletlenség az oka!


Jegyzem a tagolás neked sem az erősséged! ;)

2014. ápr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Mindenkinek az adott probléma a "létszükséglet". Ha telefon van nála és van ideje írni, miért ne tehetné?

Ugord át át ilyen kérdéseket és kész.

2014. ápr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Mit tagoltam rosszul? Átolvastam még egyszer, és szerintem mindenhol van írásjel, ahol lennie kell, és sehol nincs, ahová nem kell.
2014. ápr. 27. 21:04
 5/19 anonim ***** válasza:
27%
Ennek nem a telefon az oka. Magad is írod, hogy hőbörögnek. Az ilyennek semmi ritmus- és nyelvi érzéke, az ö meg az ő "ugyanaz" és hasonló nyalánkságok. Egy börtönbolygóról, ahol genetikai kísérleteket folytattak kerültek a mi világunkba, de mivel nagyon csúnyán félresikerültek ezek a kísérletek, így gondolták lepasszolják nekünk, titokban majd jól asszimilálják a társadalmunkba őket. Hát az integráció sem sikerült olyan jól, nagyon ügyetlen ez a plebsz. Nem sikerült jól, mert egyesek, azaz mi, lefüleljük őket. De nem elég, hogy lefüleljük és észrevesszük, ki is borulunk rajtuk. Túl nagyok a különbségek. Mostmár mindenki érti, honnan erednek az "ez más világ", meg "más bolygóról jött" kifejezések. Adhatsz neki QWERTY vagy QWERTZ billentyűzetet is, ugyanezek a problémák fel fognak merülni. Méltatlankodásjelző kiakad. Talán egy dvorak, igen, a dvorak beválhat, sosem tudni. Előttem van, ahogy nulla ráérzéssel, beleszór mondatába 1-2 vesszőt, csak hogy legyen benne. Ebbe a verzióba már belekötni sem lehet, mert hát ő igyekezett..
2014. ápr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Nekem pl azért, mert CSAK telefonon szoktam netezni.
2014. ápr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Kettes sokáig volt térköves így szakmai ártalom foszlányaként túl sok térköz képződik, ha ír. :)
2014. ápr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Bár én nemszoktam kérdezgetni, de azért válaszolok.

Nekem a gépemen nincs net, ergó csak telefonról vagyok a neten, mint ahogy mostis arról írok. Aki már olvasta a válaszaimat, vagy beszéltem vele, az tudja, hogy nem sűrűn hibázok így se :)

Viszont azt az életben nemfogom megérteni, hogy az ékezet hiányát miért fogják a tekefonra… nekem Androidon akkor miért van ékezet? Sőt minden telómón volt eddíg…

2014. ápr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

ma 23:03

Az sms szleng nagyon sokakba beivódott.

2014. ápr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok, látom osztatlan népszerűségre tettem szert. Oda kellene figyelni, hogy ne csak befogadni akarjuk az infókat, hanem gondolni a másikra is, hogy odaszarunk-e valamit vagy épp kellemes élményt nyújtunk vagy csak mezei olvashatóságot.. Akiből ez az empátia, igény, nem tudom minek nevezzem hiányzik abból felfogni nem tudom miért hiányzik, de gyorsan változtasson magán, hepciáskodás, miegymás helyett. Teljesen felesleges volt ezt most megírnom.:)
2014. ápr. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!