Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szex ajándékba, ezt hogy...

Szex ajándékba, ezt hogy képzelik a nők?

Figyelt kérdés
Egyre több kérdésben olvasom, hogy azt találják ki a fiatal lányok, hogy a barátjuk szülinapján masnival átkötik magukat/különleges fehérneműt vesznek MAGUKNAK és az lesz az ajándék. Hölgyeim, ha én azzal állítanék be, hogy gyere édes, nem hoztam semmit, de lefekszem veled és ezt vedd ajándéknak, az nem lenne rohadt kicsinyes és sértő? Fordítva miért kellene annak örülnünk, hogy egy fillért, egy gondolatot nem pazarolt a drága a születésnapomra, hanem előkapja a nemiszervét, mint főnyereményt?!
2014. ápr. 3. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:

" Fordítva miért kellene annak örülnünk, hogy egy fillért, egy gondolatot nem pazarolt a drága a születésnapomra, hanem előkapja a nemiszervét, mint főnyereményt?!"


Hát azért mert a pasi téged "milliomossá tett" !!

:)

2014. ápr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Karácsonykor meg te akassz szaloncukrot a farkadra!
2014. ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Deggial: :D
2014. ápr. 3. 20:15
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Az érvelésed teljesen jogos de mindketten tudjuk hogy a nők úgy alakítják ki ideológiájukat hogy az csak nekik legyen jó. A liberalizmus és az egyenlőség nevében a házimunka az közös de elvárják hogy kinyaljd a p*csájukat azért mert ők nők. Nem szabad őket komolyan venni de lebecsülni sem. Ki kell mondani hogy a nő helye a házasságban a gyerek mellet van de ettől függetlenül a házasság csak egy csapda egy férfinek. Meg kell fosztani a nőket a mi "ajándékainktól", és akkor majd könyörögni fognak hogy ők sz*phassák le először a farkunkat.
2014. ápr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"A karádi faluvégen,

Sej, haj, lululululárom,

Legényvásár lesz a héten,

Sej, haj, lululululárom.


Sült krumpliért adnak egyet,

Sej, haj, lululululárom,

Milyen olcsó, mégse vesznek,

Sej, haj, lululululárom.


A karádi faluvégen,

Sej, haj, lululululárom,

Leányvásár lesz a héten,

Sej, haj, lululululárom.


Száz forintért adnak egyet,

Sej, haj, lululululárom,

Milyen drága, mégis vesznek,

Sej, haj, lululululárom."

2014. ápr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

És ez miért baj neked? Nyilván a te kapcsolatodban ilyen nem fog előfordulni, mivel már az elején tisztázzátok, kinek mi a véleménye az ilyesmiről. De hogy mások mit kezdenek a saját kapcsolatukkal és hogyan kezelik a szex kérdését, abból mennyi tartozik rád? Szerintem semennyi.

Még mielőtt azt hinnéd, a kérdésben említett csoportot képviselem: eddig nem is hallottam ilyen "ajándékról", és meg se fordult volna a fejemben ilyet csinálni, de ettől függetlenül nem értem, miért foglalkoztat az téged, hogy idegen emberek mit kezdenek a szerelmi életükkel.

2014. ápr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a női logika! Ne keress benne értelmet!
2014. ápr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Rém ostobák és taszítóak az ilyen p1nák. Tényleg kíváncsi lennék mit reagálnának ugyanilyen ajándékra a kanjuktól (megérdemelnék, az zicher).


Mindezt nőként mondom.

2014. ápr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!