Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról,...

Mi a véleményetek arról, hogyha valaki Facebookon letiltja azt a funkciót, hogy kijelzi az illetőnek, hogy megnéztem az üzenetét?

Figyelt kérdés
2014. márc. 11. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Hol lehet letiltani?
2014. márc. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 zabmester ***** válasza:
100%
Semmi. Illetve lehet, hogy jól is teszi. Már engem is marhára idegesít, ha írnak nekem, épp annyi időm van, hogy vessek rá egy pillantást, de amúgy meg dolgom van, tele van a kezem, telefonálok, akármi, és csak később tervezem, hogy visszaírok, aztán számonkérik rajtam, hogy miért nem válaszoltam, amikor látják, hogy láttam. Gondolom az illetőnek is ezzel lett tele a bugyra.
2014. márc. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én vagyok az a személy, aki letiltotta. Nem tudom, de engem mélységesen zavar.

Egy böngésző applikációval le lehet tiltani.

2014. márc. 11. 20:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem is értem ezeket az üzenetes mizériákat. Ha annyira fontos valakinek valami, akkor miért nem hív fel, minek írogat?
2014. márc. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy jól tette. Nekem van olyan ismerősöm, akinek el sem olvastam az üzenetét, de látta hogy elérhetőbe fent vagyok, erre ír megint: nem látom hogy írt nekem!?
2014. márc. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!