Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem szokott zavarni...

Titeket nem szokott zavarni ha valaki letöröl Facebookról, de nem tudod ki?

Figyelt kérdés
Igazából le kéne tojnom, de... úgy a kíváncsiság :DDDDDD
2014. febr. 8. 00:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Mi az a facebook?
2014. febr. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem csak te tudod magad letörölni. Szóval ha te nem tetted és letöröltek, akkor jelszót kéne változtatnod, mert valaki szívat téged.
2014. febr. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem úgy értette, hogy egy ismerőse törli az ismerősei közül.


Nem szokott zavarni, mert a fene sem figyeli hány ismerősöm van.

2014. febr. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
96%
Nem érdekel :D Ő baja :DDD
2014. febr. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Én is nagyon sok embert letöröltem mostanában, olyanokat, akikkel semmi bajom, de már jó ideje nem tartjuk a kapcsolatot a neten keresztül, meg nagyon a valóságban sem. Akkor meg minek legyenek ott?

Mára már csak azok maradtak a Facebook ismerőseim, akikkel tényleg tartjuk a kapcsolatot a Facebook-on.


Ez a legtöbbször egyáltalán nem sértés, csak az illető úgy gondolja, szűkíti az ismerősi körét a közösségi oldalakon és te nem tartozol a közvetlen köreihez.

Aki meg tényleg azért töröl, mert valami baja van veled, akkor ott már nem maga a törlés a probléma.

2014. febr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én nem régen ki voltam akadva, mikor megláttam, hogy egy osztálytársam törölt az ismerősei közül.

igaz, hogy nem vagyunk valami jóban, és véleményem szerint ez egy gerinctelen dolog tőle, mert mégis csak osztálytársak vagyunk. :D

de már a ****** se törődik vele, ha valakinek baja van velem, töröljön :))

egyébként többször tapasztaltam már hogy töröltek, főleg olyanok, akikkel nem vagyok jóba. de már nem érdekel.:)

te se törődj az olyanokkal, nem érdemes! :))

2014. febr. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem rég épp írni akartam egy volt osztálytársamnak mire látom, hogy törölt :DDDD kérdés hogy akkor minek jelölt be anno...
2014. febr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

engem leginkább az érdekel, hogy ki volt az :DD

az h letörölt? nagy cucc... túlélem :DD csak az a fránya kíváncsiság h ki a fene hiányzik a listáról xdd

2014. febr. 8. 14:04
 9/11 anonim ***** válasza:
amúgy nekem is egyre kevesebb ismerősöm van de nem tudom kik töröltek, volt 1 tippem de ő pl. még ismerősöm :D kár ezen rágódni.
2014. febr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem, szerintem ez nem fontos. minden online-ismerősöm telefonos elérhetőségét ismerem, nem a facebook az egyetlen kapocs.
2014. febr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!