Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek szimpatikus egy olyan...

Nektek szimpatikus egy olyan szerelő (legyen az víz, gáz, légkondi, vagy mosógép szerelő) aki nem fogad el semmiféle borravalót?

Figyelt kérdés
Milyen benyomást kelt egy ilyen ember?
2014. jan. 19. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
miért ne lenne? :D
2014. jan. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
sajnos ismertem olyan embert aki találkozott hasonló szerelővel és az első gondolata az volt hogy igen az árban már biztos nagyon lehúzott és nem volt pofája még többet elfogadni :/
2014. jan. 19. 10:02
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenképp pozitívum, már csak azért is mert így megjegyzi az ember annak a bizonyos szerelőnek a nevét.
2014. jan. 19. 10:03
 4/9 anonim ***** válasza:

Borravalót?:D Vacsorára ne hívjam meg rögtön?:D Így is annyiba kerül a kiszállási díjuk mint a baj.


Legjobb mikor kijön, "megszakérti" a dolgot, elmondja hogy "hátigen ez elromlott" aztán közli hogy "ilyen szerszámot nem hoztam magammal", aztán erre fizethetünk több ezer forintokat.


Nekem eszembe nem jutna borravalót adni, így nem kell féljek attól se hogy visszautasítja.

2014. jan. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Naná, hogy az. De az is szimpatikus, amikor látszik rajta, hogy tényleg örül neki, hogy kapott, nem csak egy unott köszönömmel zsebre dugja.
2014. jan. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Hát az az igazság, hogy nem tudom.

Én nem szoktam ADNI borravalót a szerelőnek, így fogalmam sincs, milyen az, ha nem fogadja el...

A szerelés díját, költségeit tartalmazza a számla, miért adnék neki ezen felül még pénzt?

Ha pedig nem végez jó munkát, akkor ezentúl másik szakembert hívok, és neki eggyel kevesebb ügyfele lesz.

Ez ilyen egyszerű.

2014. jan. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már a szerelőnek is borravalót kell adni??
2014. jan. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerelőnek? Vállalkozónak? Borravalót?

Vegye szerencsének, megtiszteltetésnek hogy őt hívtam, őt kínáltam meg a munkával, bevétellel.

Ha jól végezte munkáját tennivalóban, árban, akkor legkötzelebb is őt hívom, ajánlom.

2014. jan. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem valahogy természetes ha kijön pl 10 670 forintra a szerelés, akkor ezresre kerekítek. Természetesen csak akkor ha elégedett vagyok.
2014. jan. 19. 11:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!